Folgen(34)
-
Rodinná idyla (S02E01)
-
Můj brácha má super bráchu (S02E02)
-
Kdo je kdo? (S02E03)
-
Pokažený dítě (S02E04)
-
Metoda zrcadlení (S02E05)
-
Jsem opravdu vadnej? (S02E06)
-
Aféra s dolarem (S02E07)
-
Želva puk (S02E08)
-
Pod tlakem (S02E09)
-
Bohyně důchodového výměru (S02E10)
-
Pomalé pohyby (S02E11)
-
Mise na Mars (S02E12)
-
Všivá invaze (S02E13)
-
Boj o důvěru (S02E14)
-
Podivný případ se psem (S02E15)
-
Ztracená hrdinka (S02E16)
-
Šťastná rodina (S02E17)
-
Rodina nebo peníze (S02E18)
-
Nejhezčí dárek (S02E19)
-
Dar - nedar (S02E20)
-
Příliš mnoho dětí (S02E21)
-
Šílená fanynka (S02E22)
-
Seznamte se, prosím (S02E23)
-
Kouzelná žába (S02E24)
-
Lidské bingo (S02E25)
-
Mandlová bábovka a nový nápadník (S02E26)
-
Láska je láska (S02E27)
-
Prasátko a prase (S02E28)
-
Sázka je sázka (S02E29)
-
Jede traktor (S02E30)
Besetzung
Zdeněk Černín
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Die Schläfer (2019) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Václav Vašák
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Petr Reidinger
Tschechoslowakei
Beste Serien:
České století (2013) (Serie)
Neviditelní (2014) (Serie)
Atentát (2015) (Serie)
Zdenka Procházková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Die Besucher (1983) (Serie)
Vzteklina (2018) (Serie)
Barbara Chybová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Chlap (2022) (Serie)
Doktor Martin (2015) (Serie)
Tereza Sochorová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Malá velká liga (2023) (Serie)
Adam Vacula
Beste Serien:
Jack Ryan (2018) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Cirkus Bukowsky (2013) (Serie)
Evžen Hájek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Místo zločinu Ostrava (2020) (Serie)
Polda (2016) (Serie)
Hořký svět (2022) (Serie)
Kristýna Frejová
Tschechoslowakei
Irena Máchová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Oběti (1999) (Serie)
Soukromé pasti (2008) (Serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)
Pavla Vojáčková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Oběti (1999) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Jan Pavel Filipenský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Charles II: The Power & the Passion (2003) (Serie)
Children of Dune (2003) (Serie)
Jiří Kohout
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Lajna (2017) (Serie)
Pod hladinou (2023) (Serie)
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Tomáš Drápela
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Král Šumavy: Fantom temného kraje (2022) (Serie)
Četníci z Luhačovic (2017) (Serie)
Mozaika (2024) (Serie)
František Skřípek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Perly (1978) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Úsměvy světa (1969) (Serie)
Pavel Nový
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (Serie)
Ladislav Frej st.
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Ein fideles Haus (1975) (Serie)
Jan Vyskočil
Beste Serien:
První republika (2014) (Serie)
Černé vdovy (2019) (Serie)
Dvojka na zabití (2021) (Serie)
Lukáš Rous
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Markéta Procházková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
První republika (2014) (Serie)
Dvojka na zabití (2021) (Serie)
Krejzovi (2018) (Serie)