Folgen(34)
-
Rodinná idyla (S02E01)
-
Můj brácha má super bráchu (S02E02)
-
Kdo je kdo? (S02E03)
-
Pokažený dítě (S02E04)
-
Metoda zrcadlení (S02E05)
-
Jsem opravdu vadnej? (S02E06)
-
Aféra s dolarem (S02E07)
-
Želva puk (S02E08)
-
Pod tlakem (S02E09)
-
Bohyně důchodového výměru (S02E10)
-
Pomalé pohyby (S02E11)
-
Mise na Mars (S02E12)
-
Všivá invaze (S02E13)
-
Boj o důvěru (S02E14)
-
Podivný případ se psem (S02E15)
-
Ztracená hrdinka (S02E16)
-
Šťastná rodina (S02E17)
-
Rodina nebo peníze (S02E18)
-
Nejhezčí dárek (S02E19)
-
Dar - nedar (S02E20)
-
Příliš mnoho dětí (S02E21)
-
Šílená fanynka (S02E22)
-
Seznamte se, prosím (S02E23)
-
Kouzelná žába (S02E24)
-
Lidské bingo (S02E25)
-
Mandlová bábovka a nový nápadník (S02E26)
-
Láska je láska (S02E27)
-
Prasátko a prase (S02E28)
-
Sázka je sázka (S02E29)
-
Jede traktor (S02E30)
Besetzung
Barbora Šťastná
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
Kapitán Exner (2017) (Serie)
Stopy života (2013) (Serie)
Markéta Hrubešová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Dáma a Král (2017) (Serie)
Die Abenteuer des jungen Indiana Jones (1992) (Serie)
Natálie Halouzková
Tschechien
Beste Serien:
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Polda (2016) (Serie)
Špunti na cestě (2022) (Serie)
Kryštof Zapletal
Tschechien
Beste Serien:
Krejzovi (2018) (Serie)
Svatby v Benátkách (2014) (Serie)
Modrý kód (2017) (Serie)
Natálie Sadloňová
Beste Serien:
Krejzovi (2018) (Serie)
Kristýna Kociánová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Doktor Martin (2015) (Serie)
Jakub Štěpán
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Vzteklina (2018) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Claudie Černá
Beste Serien:
Černé vdovy (2019) (Serie)
Krejzovi (2018) (Serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (Serie)
Amelie Pokorná
Tschechien
Beste Serien:
Nevinné lži (2013) (Serie)
Jak si nepodělat život (2019) (Serie)
Táta v nesnázích (2023) (Serie)
Radim Novák
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Václav Rašilov
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Večery Analogonu (2002) (Serie)
Černí andělé (2001) (Serie)
Dominika Býmová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
MOST! (2019) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Tina Pletánková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Krejzovi (2018) (Serie)
Tereza Vodochodská
Beste Serien:
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Krejzovi (2018) (Serie)
Slunečná (2020) (Serie)
Adéla Press
Beste Serien:
Dáma a Král (2017) (Serie)
Krejzovi (2018) (Serie)
Slunečná (2020) (Serie)
Hana Sršňová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Hříchy pro pátera Knoxe (1992) (Serie)
Hříchy pro diváky detektivek (1995) (Serie)
Černá sanitka (2008) (Serie)
Jaroslav Someš
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Das Kollier (1992) (Serie)
Případy podporučíka Haniky (1989) (Serie)
Ivan Vodochodský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
Polda (2016) (Serie)
Půlnoční zpověď (2023) (Serie)
David Steigerwald
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Chicago Fire (2012) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Nevinné lži (2013) (Serie)
Petr Stehlík
Beste Serien:
Herec (2020) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Dáma a Král (2017) (Serie)