Regie:
Karel SmyczekDrehbuch:
Alexandra BerkováKamera:
Kristian HynekMusik:
Zdeněk JohnBesetzung:
Jiří Schmitzer, Lenka Skopalová, Rudolf Hrušínský ml., Jaroslava Kretschmerová, Rostislav Kuba, Lenka Termerová, František Husák, Lenka Machoninová, Kristian Hynek, Marie Durnová (mehr)Besetzung
Jiří Schmitzer
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Marek, reich mir die Feder! (1976)
Heimat, süße Heimat (1985)
Das Wildschwein ist los (1983)
Lenka Skopalová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Ptákovina (2009) (Theateraufzeichnung)
Rudolf Hrušínský ml.
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Die Volksschule (1991)
Heimat, süße Heimat (1985)
Hráči (1983) (Theateraufzeichnung)
Jaroslava Kretschmerová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Mit dem Teufel ist nicht gut spaßen (1984)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Lauf, Ober, lauf! (1980)
Rostislav Kuba
Tschechoslowakei
Beste Filme:
S Pydlou v zádech (1985) (Theateraufzeichnung)
Všichni moji blízcí (1999)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (Fernsehfilm)
Lenka Termerová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Der Scherz (1968)
Zátopek (2021)
František Husák
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Revizor (1971) (Theateraufzeichnung)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Lenka Machoninová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Naši furianti (1971) (Theateraufzeichnung)
Skalpell, bitte (1985)
Der fesche Hubert (1984)
Kristian Hynek
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Co je vám, doktore? (1984)
Byli jsme to my? (1990)
Monstrum (2017) (Fernsehfilm)
Marie Durnová
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Tichá bolest (1990)
Gazdina roba (2009) (Theateraufzeichnung)
Skalpell, bitte (1985)
Pavel Hejný
Beste Filme:
Warum? (1987)
Vladimír Kudla
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Blutspuren (1969)
Faust (1994)
Warum? (1987)
Růžena Rudnická
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Něžný barbar (1989)
Das neunte Herz (1978)
Bota jménem Melichar (1983)
Iva Hüttnerová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Lucerna aneb Boj o lípu (1994) (Theateraufzeichnung)
Utrpení mladého Boháčka (1969)
Těžká hodina (1986) (Fernsehfilm)
Alexandra Berková
Tschechoslowakei
Miroslava Vydrová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Die verlängerte Zeit (1984)
Krankenschwester Marie S. (1983)
Marta Hrachovinová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Die Jungfrau und das Ungeheuer (1978)
Malý bílý koníček (1994)
In Stille gefangen (1996) (Fernsehfilm)
Alice Šnirychová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Die Volksschule (1991)
Kráva (1993)
Swingtime (2007) (Fernsehfilm)
Zdeněk Martínek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Der Brave Soldat Schwejk in Prag (1956)
Melde gehorsamst - Der brave Soldat Schwejk (1957)
Zlatí úhoři (1979) (Fernsehfilm)
Karel Smyczek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Die weiße Taube (1960)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Schneeglöckchen und Alleskönner (1982)