Boží mlýny
Regie:
Jan HřebejkKamera:
Martin ŠáchaMusik:
Matěj KroupaBesetzung:
Martin Myšička, Vincent Navrátil, Eliška Křenková, Robert Nebřenský, Bořek Slezáček, Pavlína Štorková, Martin E. Kyšperský, Jiří Lábus, Andrei Toader, Miroslav Babuský, Jan Battěk (mehr)Besetzung
Martin Myšička
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Die Schläfer (2019) (Serie)
Čtvrtá hvězda (2014) (Serie)
Kosmo (2016) (Serie)
Vincent Navrátil
Tschechien
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
Kafe & Cigárko (2017) (Serie)
Dáma a Král (2017) (Serie)
Eliška Křenková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Volha (2023) (Serie)
Jak si nepodělat život (2019) (Serie)
Robert Nebřenský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (Serie)
Smysl pro tumor (2024) (Serie)
Bořek Slezáček
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Devadesátky (2022) (Serie)
Charité (2017) (Serie)
Táta v nesnázích (2023) (Serie)
Pavlína Štorková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Čtvrtá hvězda (2014) (Serie)
Mamon (2015) (Serie)
Soukromé pasti (2008) (Serie)
Martin E. Kyšperský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Rédl (2018) (Serie)
Dobré ráno, Brno! (2023) (Serie)
Jiří Lábus
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Česká soda (1993) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Andrei Toader
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Devadesátky (2022) (Serie)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (Serie)
Až po uši (2014) (Serie)
Miroslav Babuský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
MOST! (2019) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Jan Battěk
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ať žijí rytíři! (2010) (Serie)
Boží mlýny (2021) (Serie)
Dvojka na zabití (2021) (Serie)
Anna Bazgerová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Devadesátky (2022) (Serie)
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Přemysl Bureš
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
sKORO NA mizině (2020) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Miriam Čížková
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
Arrowsmith (1997) (Serie)
Boží mlýny (2021) (Serie)
Henry Hujíček
Beste Serien:
Boží mlýny (2021) (Serie)
Lukáš Křišťan
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Čapkovy kapsy (2011) (Serie)
Táta v nesnázích (2023) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Matyáš Sekanina
Beste Serien:
Boží mlýny (2021) (Serie)
Slunečná (2020) (Serie)
Zoo (2022) (Serie)
Viktor Sekanina
Tschechien
Beste Serien:
Kukačky (2021) (Serie)
Boží mlýny (2021) (Serie)
Zoo (2022) (Serie)
Jiří Semotán
Beste Serien:
Boží mlýny (2021) (Serie)
Zoo (2022) (Serie)
Dana Semotánová
Beste Serien:
Boží mlýny (2021) (Serie)