Regie:
Václav VorlíčekDrehbuch:
Josef KořánKamera:
Rudolf Stahl ml.Musik:
Karel SvobodaBesetzung:
Václav Postránecký, Jana Šulcová, Jan Libíček, Jaroslav Moučka, Jaroslav Drbohlav, Ladislav Mrkvička, Gustav Heverle, Petr Pospíchal, Lubor Tokoš (mehr)Besetzung
Václav Postránecký
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Hamlet (1986) (Theateraufzeichnung)
Naši furianti (1983) (Theateraufzeichnung)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Jana Šulcová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Der Leichenverbrenner (1968)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Ubohý pan Kufalt (1981) (Fernsehfilm)
Jan Libíček
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Lebemänner (1969)
Drei Haselnüsse für Aschenbrödel (1973)
Baron Münchhausen (1961)
Jaroslav Moučka
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Lebemänner (1969)
Krabat (1977)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Jaroslav Drbohlav
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Drei Haselnüsse für Aschenbrödel (1973)
Ta chvíle, ten okamžik (1981)
Wie wäre es mit Spinat? (1977)
Ladislav Mrkvička
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tažní ptáci (1983) (Fernsehfilm)
Bratři Karamazovi (1981) (Theateraufzeichnung)
Das Attentat (1964)
Gustav Heverle
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Charleyova teta (1969) (Theateraufzeichnung)
Das Attentat (1964)
Romeo a Julie na konci listopadu (1971) (Fernsehfilm)
Petr Pospíchal
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tažní ptáci (1983) (Fernsehfilm)
Brakýři (1983) (Fernsehfilm)
Utrpení mladého Boháčka (1969)
Lubor Tokoš
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Die Hexenjagd (1969)
Die Erfindung des Verderbens (1958)
Der Tod der herrlichen Rehe (1986)
Miloš Willig
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Die Hexenjagd (1969)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Das Tal der Bienen (1967)
Oldřich Velen
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Marek, reich mir die Feder! (1976)
Alle guten Landsleute (1968)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Jana Andresíková
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Lebemänner (1969)
Der Scherz (1968)
Kukačka v temném lese (1984)
Oscar Gottlieb
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Poslední motýl (1990)
Jak básníci přicházejí o iluze (1984)
Ženy v ofsajdu (1971)
Karel Pavlík
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Das höhere Prinzip (1960)
Charleyova teta (1969) (Theateraufzeichnung)
Lebemänner (1969)
Bohumil Šmída
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Partie krásného dragouna (1970)
Dívka s mušlí (1980)
Kdyby tisíc klarinetů (1964)
Svatopluk Skládal
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Cyrano z Bergeracu (1986) (Theateraufzeichnung)
Král Krysa (1979) (Theateraufzeichnung)
Alle guten Landsleute (1968)
Richard Kovalčík
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Der Tod ist wählerisch (1972)
Radek Dominik
Beste Filme:
Der Tod ist wählerisch (1972)
Zdeněk Braunschläger
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Revizor (1971) (Theateraufzeichnung)
Das gestohlene Luftschiff (1966)
Blutspuren (1969)
Jan Cmíral st.
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Aktion Kugelblitz (1978)
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)