Dziki 2. Pojedynek
Polen,
2005, 40 min
Regie:
Krzysztof LangKamera:
Włodzimierz GłodekMusik:
Andrzej KrauzeBesetzung:
Boguslaw Linda, Anna Prus, Agnieszka Włodarczyk, Henryk Golebiewski, Dariusz Toczek, Katarzyna Radochońska, Edward Zentara, Rafał Rutkowski, Adam Krawczuk, Marek Sitarski, Andrzej Supron (mehr)Besetzung
Boguslaw Linda
Polen
Beste Serien:
Dekalog (1989) (Serie)
13 posterunek (1997) (Serie)
Odwilż (2022) (Serie)
Anna Prus
Polen
Beste Serien:
Czas honoru (2008) (Serie)
Prawo Agaty (2012) (Serie)
Na dobre i na złe (1999) (Serie)
Agnieszka Włodarczyk
Polen
Beste Serien:
13 posterunek (1997) (Serie)
Świat według Kiepskich (1999) (Serie)
Na dobre i na złe (1999) (Serie)
Henryk Golebiewski
Polen
Beste Serien:
Czas honoru (2008) (Serie)
13 posterunek (1997) (Serie)
Świat według Kiepskich (1999) (Serie)
Dariusz Toczek
Polen
Beste Serien:
Czas honoru (2008) (Serie)
1670 (2023) (Serie)
Belfer (2016) (Serie)
Katarzyna Radochońska
Polen
Beste Serien:
Świat według Kiepskich (1999) (Serie)
Lekarze (2012) (Serie)
Na dobre i na złe (1999) (Serie)
Edward Zentara
Polen
Beste Serien:
13 posterunek (1997) (Serie)
Świat według Kiepskich (1999) (Serie)
Wiedźmin (2002) (Serie)
Rafał Rutkowski
Polen
Beste Serien:
Na dobre i na złe (1999) (Serie)
Druga szansa (2016) (Serie)
Przepis na życie (2011) (Serie)
Adam Krawczuk
Polen
Beste Serien:
Czas honoru (2008) (Serie)
Na dobre i na złe (1999) (Serie)
Druga szansa (2016) (Serie)
Marek Sitarski
Beste Serien:
Świat według Kiepskich (1999) (Serie)
Wataha - Einsatz an der Grenze Europas (2014) (Serie)
Na dobre i na złe (1999) (Serie)
Andrzej Supron
Polen
Krzysztof Zaleski
Polen
Karina Kunkiewicz
Polen
Beste Serien:
Na dobre i na złe (1999) (Serie)
Przepis na życie (2011) (Serie)
M jak miłość (2000) (Serie)
Piotr Siejka
Polen
Beste Serien:
Czas honoru (2008) (Serie)
Dekalog (1989) (Serie)
13 posterunek (1997) (Serie)
Stanisław Pąk
Polen
Beste Serien:
Alternatywy 4 (1983) (Serie)
Król (2020) (Serie)
Familiengeheimnisse (2022) (Serie)
Dariusz Kordek
Polen
Beste Serien:
Mistrz i Małgorzata (1988) (Serie)
Żmijowisko (2019) (Serie)
Lekarze (2012) (Serie)
Norbert Rakowski
Polen
Beste Serien:
Czas honoru (2008) (Serie)
13 posterunek (1997) (Serie)
Prawo Agaty (2012) (Serie)
Arkadiusz Jakubik
Polen
Beste Serien:
Król (2020) (Serie)
Klangor - Ein Mädchen verschwindet spurlos (2021) (Serie)
Das Grab im Wald (2020) (Serie)