Regie:
Jaroslav NovotnýKamera:
Adolf NavaraMusik:
Štěpán KoníčekBesetzung:
Jana Březinová, Jarmila Švehlová, Jan Kanyza, Květa Fialová, Vladimír Ráž, Vladimír Šmeral, Hana Maciuchová, Zdeněk Martínek, Josef Větrovec, Dana Medřická, Jaroslava Tichá, Jiří Pleskot (mehr)Besetzung
Jana Březinová
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Hamlet (1986) (Theateraufzeichnung)
Lauf, Ober, lauf! (1980)
Tisícročná včela (1983)
Jarmila Švehlová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Všichni moji blízcí (1999)
Panoptikum der Altstadt Prag (1987) (Serie)
Lékaři (1988) (Fernsehfilm)
Jan Kanyza
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Utrpení mladého Boháčka (1969)
Lovec (1980) (Fernsehfilm)
Květa Fialová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Charleyova teta (1969) (Theateraufzeichnung)
Vajíčko (1968) (Fernsehfilm)
Drei Haselnüsse für Aschenbrödel (1973)
Vladimír Ráž
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Es war einmal ein König (1954)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Vladimír Šmeral
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Die Hexenjagd (1969)
Lerchen am Faden (1969)
Byl jednou jeden dům (1974) (Serie)
Hana Maciuchová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Cyrano z Bergeracu (1986) (Theateraufzeichnung)
Dům na nebesích (1984) (Theateraufzeichnung)
Mnoho povyku pro nic (1972) (Theateraufzeichnung)
Zdeněk Martínek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Der Brave Soldat Schwejk in Prag (1956)
Melde gehorsamst - Der brave Soldat Schwejk (1957)
Zlatí úhoři (1979) (Fernsehfilm)
Josef Větrovec
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Das gestohlene Luftschiff (1966)
Byl jednou jeden dům (1974) (Serie)
Svatební cesta do Jiljí (1983) (Fernsehfilm)
Dana Medřická
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Kočičí hra (1982) (Theateraufzeichnung)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Půlpenny (1974) (Fernsehfilm)
Jaroslava Tichá
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Alle guten Landsleute (1968)
Wut und Trauer (1969)
Kukačka v temném lese (1984)
Jiří Pleskot
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Král Krysa (1979) (Theateraufzeichnung)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Lucerna (1967) (Fernsehfilm)
Karel Šebesta
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Poslední dopis (1973) (Fernsehfilm)
Půlpenny (1974) (Fernsehfilm)
Záchvěv strachu (1984)
Petr Haničinec
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tažní ptáci (1983) (Fernsehfilm)
Ubohý pan Kufalt (1981) (Fernsehfilm)
Král Krysa (1979) (Theateraufzeichnung)
Josef Bek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Lebemänner (1969)
Láska jako trám (1967) (Fernsehfilm)
Bílá paní (1965)
Josef Kalena
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dalskabáty, hříšná ves aneb Zapomenutý čert (1976) (Fernsehfilm)
Muži jdou ve tmě (1975) (Fernsehfilm)
Chléb a písně (1971) (Fernsehfilm)
Štěpán Bulejko
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Das höhere Prinzip (1960)
Daleká cesta (1948)
Zítra vstanu a opařím se čajem (1977)
Karel Fořt
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Der Tod heißt Engelchen (1963)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Liebe zwischen Regentropfen (1979)
Petr Patera
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Waterloo (1967) (Fernsehfilm)
Chléb a písně (1971) (Fernsehfilm)
Rapotínská tragédie (1970) (Fernsehfilm)
Karolína Pevná
Beste Filme:
Této noci v tomto vlaku (1984) (Fernsehfilm)
Jak se rozloučit s Odettkou (1984) (Fernsehfilm)