Kamera:
Jindřich NovotnýMitwirkende:
Jiří Vala, Zdena Hadrbolcová, Jiří Bruder, Karel Koloušek, Václav Štekl, Lubomír Kostelka, Karel Augusta, Vítězslav Černý, Jiří Lír, Milan Mach, Lubomír Bryg, Roman Hemala, Josef Beyvl (mehr)Mitwirkende
Jiří Vala
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Naši furianti (1983) (Theateraufzeichnung)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Byl jednou jeden dům (1974) (Serie)
Zdena Hadrbolcová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Das Wildschwein ist los (1983)
Die Herren Jungen (1975)
Romeo a Julie na konci listopadu (1971) (Fernsehfilm)
Jiří Bruder
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Dobrodružství Robinsona Crusoe, námořníka z Yorku (1981)
Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou (1965) (Fernsehfilm)
Karel Koloušek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Panoptikum der Altstadt Prag (1987) (Serie)
Utopím si ho sám (1989) (Fernsehfilm)
Veselé windsorské paničky (1974) (Theateraufzeichnung)
Václav Štekl
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Der Leichenverbrenner (1968)
Limonaden-Joe (1964)
Adele hat noch nicht genachtmahlt (1978)
Lubomír Kostelka
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Těžká Barbora (1960) (Theateraufzeichnung)
Balada z hadrů (1960) (Theateraufzeichnung)
Alle guten Landsleute (1968)
Karel Augusta
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Lauf, Ober, lauf! (1980)
Alle guten Landsleute (1968)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Vítězslav Černý
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tažní ptáci (1983) (Fernsehfilm)
Adele hat noch nicht genachtmahlt (1978)
Baron Münchhausen (1961)
Jiří Lír
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Amadeus (1984)
Marek, reich mir die Feder! (1976)
Der Leichenverbrenner (1968)
Milan Mach
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Hamlet (1986) (Theateraufzeichnung)
Tažní ptáci (1983) (Fernsehfilm)
Der Brave Soldat Schwejk in Prag (1956)
Lubomír Bryg
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Těžká Barbora (1960) (Theateraufzeichnung)
Limonaden-Joe (1964)
Happy End (1967)
Roman Hemala
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Jako kníže Rohan (1983) (Fernsehfilm)
Těžká Barbora (1960) (Theateraufzeichnung)
Balada z hadrů (1960) (Theateraufzeichnung)
Josef Beyvl
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Hrdinové okamžiku (1961) (Serie)
Der Teppichsammler und der Heiratsschwindler (1964)
Stella Zázvorková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Kuschelnester (1999)
Těžká Barbora (1960) (Theateraufzeichnung)
Kolya (1996)
Otto Šimánek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Vajíčko (1968) (Fernsehfilm)
Lebemänner (1969)
Die Erfindung des Verderbens (1958)
Vlastimil Bedrna
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Mit dem Teufel ist nicht gut spaßen (1984)
Bratři Karamazovi (1981) (Theateraufzeichnung)
Limonaden-Joe (1964)
František Filipovský
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Hamlet (1986) (Theateraufzeichnung)
Lišák Pseudolus (1960) (Fernsehfilm)
Marek, reich mir die Feder! (1976)
Jiří Krampol
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Der Tod der herrlichen Rehe (1986)
Signum laudis (1980)
Dvacet let Olympicu (1983) (Konzert)
Jana Andresíková
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Lebemänner (1969)
Der Scherz (1968)
Kukačka v temném lese (1984)
Pavlína Filipovská
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Semafor - Největší hity (2005) (Videokompilation)
Lucerna aneb Boj o lípu (1994) (Theateraufzeichnung)
Člověk z půdy (1961) (Theateraufzeichnung)