Regie:
Petr SoukupMitwirkende:
Vítězslav Jandák (Moderator), Vlastimil Harapes, Josef Suk, Ivan Mládek, Michal Tučný, Jiřina Bohdalová, Petra Janů, Vladimír Dvořák, Václav Hudeček, Josef Bek, Josef Dvořák, Miloslav Šimek (mehr)Mitwirkende
Vítězslav Jandák (Moderator)
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Drei Haselnüsse für Aschenbrödel (1973)
Tichá bolest (1990)
Signum laudis (1980)
Vlastimil Harapes
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Wie man den Vater in die Besserungsanstalt bekommt (1978) (Fernsehfilm)
Wie man einem Wal den Backenzahn zieht (1977) (Fernsehfilm)
Marketa Lazarová (1967)
Josef Suk
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Karel Gott - Vánoční koncert Lucerna 1992 (1992) (Konzert)
Vánoční koncert Karla Gotta (1994) (Konzert)
Neohlížej se, jde za námi kůň! (1979)
Ivan Mládek
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Trhák (1980)
Kronika žhavého léta (1972)
Ještě větší blbec, než jsme doufali (1994)
Michal Tučný
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Michal Tučný - Fidlej a hraj (2008) (Videokompilation)
Brakýři (1983) (Fernsehfilm)
Trhák (1980)
Jiřina Bohdalová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dům na nebesích (1984) (Theateraufzeichnung)
Těžká Barbora (1960) (Theateraufzeichnung)
Pohádky pod sněhem (1985)
Petra Janů
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dvacet let Olympicu (1983) (Konzert)
Galileo (2007) (Theateraufzeichnung)
Karel Svoboda 65 (2004) (Konzert)
Vladimír Dvořák
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Wenn der Kater kommt (1963)
Malí medvědáři (1957)
Zaostřit, prosím! (1956)
Václav Hudeček
Tschechoslowakei
Josef Bek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Lebemänner (1969)
Láska jako trám (1967) (Fernsehfilm)
Bílá paní (1965)
Josef Dvořák
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
S Pydlou v zádech (1985) (Theateraufzeichnung)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Hřbitov pro cizince (1991) (Fernsehfilm)
Miloslav Šimek
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Dvacet let Olympicu (1983) (Konzert)
Zlatý slavík 1973 (1974) (Konzert) - Moderator
Kam doskáče ranní ptáče (1987)
Jiří Krampol
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Der Tod der herrlichen Rehe (1986)
Signum laudis (1980)
Dvacet let Olympicu (1983) (Konzert)
František Filipovský
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Hamlet (1986) (Theateraufzeichnung)
Lišák Pseudolus (1960) (Fernsehfilm)
Marek, reich mir die Feder! (1976)
Uršula Kluková
Deutsches Reich
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Něžný barbar (1989)
Šéfe, jdeme na to! (1984) (Fernsehfilm)
Petr Kotvald
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Hity 89 (1989) (Konzert)
Štěstí je krásná věc (2020)
Muzikál aneb Cesty ke štěstí (2016)
Karel Černoch
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Petroleumlampen (1971)
Hity 89 (1989) (Konzert)
Karel Svoboda 65 (2004) (Konzert)
Martin Stropnický
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Krvavá svatba (1987) (Theateraufzeichnung)
Mapa zámořských objevů (1978) (Fernsehfilm)
P.F. 77 (2003) (Fernsehfilm)
Lucie Bílá
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dracula (1996) (Theateraufzeichnung)
Anděl Páně 2 (2016)
Johanka z Arku (2003) (Theateraufzeichnung)
Karel Šíp
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Lauf, Ober, lauf! (1980)
Homolkas auf Urlaub (1972)