Slunečná - Série 1 (2020) (Staffel)
Regie:
Libor KodadDrehbuch:
René DecasteloKamera:
Jakub ŠevčíkBesetzung:
Maroš Kramár, Eva Holubová, Filip Tomsa, Lukáš Langmajer, Marek Lambora, Roman Tomeš, Filip Blažek, Eva Salvatore Burešová, Barbora Jánová, Jan Šťastný, Adéla Dobešová, Iva Hüttnerová (mehr)Besetzung
Maroš Kramár
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Lajna (2017) (Serie)
Alžbetin dvor (1986) (Serie)
Život bez konca (1982) (Serie)
Eva Holubová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Historky od krbu (1994) (Serie)
Volha (2023) (Serie)
Filip Tomsa
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ďáblova lest (2009) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Soukromé pasti (2008) (Serie)
Lukáš Langmajer
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Okresní přebor (2010) (Serie)
Setkání s hvězdou (2011) (Serie)
Vinaři (2014) (Serie)
Marek Lambora
Tschechien
Beste Serien:
Táta v nesnázích (2023) (Serie)
Expozitura (2009) (Serie)
Malá velká liga (2023) (Serie)
Roman Tomeš
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Slunečná (2020) (Serie)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (Serie)
Doktoři z Počátků (2013) (Serie)
Filip Blažek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Černí andělé (2001) (Serie)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (Serie)
Eva Salvatore Burešová
Tschechien
Beste Serien:
Jak si nepodělat život (2019) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Krejzovi (2018) (Serie)
Barbora Jánová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
sKORO NA mizině (2020) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Ztracená brána (2012) (Serie)
Jan Šťastný
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Adéla Dobešová
Beste Serien:
Národní házená (2022) (Serie)
O mě se neboj (2022) (Serie)
Případy mimořádné Marty (2022) (Serie)
Iva Hüttnerová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Největší z Pierotů (1990) (Serie)
Oběti (1999) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Lucie Benešová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Nadměrné maličkosti (2004) (Serie)
Die Rückkehr der Märchenbraut (1993) (Serie)
Horákovi (2006) (Serie)
Ondřej Pavelka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Rapl (2016) (Serie)
Povídky malostranské (1984) (Serie)
Vyšehrad (2016) (Serie)
Dana Batulková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Čapkovy kapsy (2011) (Serie)
Oběti (1999) (Serie)
Jan Plouhar
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Nevinné lži (2013) (Serie)
Lucie Polišenská
Tschechoslowakei
Beste Serien:
České století (2013) (Serie)
Autobazar Monte Karlo (2015) (Serie)
Nevinné lži (2013) (Serie)
Tereza Brodská
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Smysl pro tumor (2024) (Serie)
Z hříček o královnách (1994) (Serie)
David Prachař
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Ztracená brána (2012) (Serie)
Václav Knop
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)