Regie:
Petr TučekDrehbuch:
Jiří BlažekKamera:
Václav MyslivecMusik:
Petr HapkaBesetzung:
Zora Jandová, Vlasta Fialová, Pavel Trávníček, Jana Hlaváčková, Jaroslav Dufek, Milan Vágner, Karel Hlušička, Aleš Jarý, Miloš Nedbal, Jiřina Štěpničková, Ladislav Suchánek, Milan Holubář (mehr)Besetzung
Zora Jandová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Hamlet (1986) (Theateraufzeichnung)
Život bez konca (1982) (Serie)
Babylon (2002) (Theateraufzeichnung)
Vlasta Fialová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Lucerna (1967) (Fernsehfilm)
Stromy umírají vstoje (1998) (Fernsehfilm)
Racek (1976) (Theateraufzeichnung)
Pavel Trávníček
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Drei Haselnüsse für Aschenbrödel (1973)
Panoptikum der Altstadt Prag (1987) (Serie)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (Serie)
Jana Hlaváčková
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Das Tal der Bienen (1967)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Poslední návrat (1982) (Fernsehfilm)
Jaroslav Dufek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Stromy umírají vstoje (1998) (Fernsehfilm)
Das Attentat (1964)
Škola žen (2007) (Theateraufzeichnung)
Milan Vágner
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Warum? (1987)
Nikola Šuhaj loupežník (1977) (Fernsehfilm)
Karel Hlušička
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Vernunftehen (1968) (Serie)
Der Brave Soldat Schwejk in Prag (1956)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (Fernsehfilm)
Aleš Jarý
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rozsudky soudce Ooky (1988) (Fernsehfilm)
Poslední návrat (1982) (Fernsehfilm)
Miloš Nedbal
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Cesta do hlubin študákovy duše (1939)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Der Kaiser und sein Bäcker (1951)
Jiřina Štěpničková
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Tři na lavičce (1978) (Fernsehfilm)
Die Hexenjagd (1969)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Ladislav Suchánek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
První den mého syna (1964)
Dívka s třemi velbloudy (1967)
Velká samota (1959)
Milan Holubář
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Vánoce s Alžbětou (1968)
Poslední návrat (1982) (Fernsehfilm)
König des Böhmerwaldes (1959)
Dana Baslerová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Nevera po slovensky (1980)
V službách zákona (1983) (Serie)
Dvere dokorán (1977)
Slávka Budínová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Vernunftehen (1968) (Serie)
Kolya (1996)
Byl jednou jeden dům (1974) (Serie)
Josef Karlík
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Wie man den Vater in die Besserungsanstalt bekommt (1978) (Fernsehfilm)
Racek (1976) (Theateraufzeichnung)
Ich springe über Pfützen (1970)
Jaroslav Rava
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Veliká stavba (1993) (Fernsehfilm)
Stopy zločinu: Jak zemřela Tereza (1985) (Fernsehfilm)
Zdeněk Kampf
Tschechoslowakei
Beste Filme:
...und ich grüße die Schwalben (1972)
Šťastný Jim (1969) (Fernsehfilm)
Posel úsvitu (1950)
Alois Liškutín
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Das einsame Haus am Waldesrand (1976)
Kurzgeschnitten (1980)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Oldřich Vykypěl
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Alle guten Landsleute (1968)
Jan Hus (1954)
Jan Žižka (1955)
Ladislav Bambas
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Koncert na konci léta (1979)
Anonyme Anzeige (1973)
Zlá noc (1973)