Folgen(8)
-
Na krvavé koleno (S01E01)
-
Hostinská (S01E02)
-
Sestry B. (S01E03)
-
Tak dělejte něco! (S01E04)
-
Cesta (S01E05)
-
Já vás chápu, pane prezidente (S01E06)
-
Časem vrah, vrahem čas (S01E07)
-
Postup (S01E08)
Besetzung
Jiří Fero Burda
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (Serie)
Historky od krbu (1994) (Serie)
David Vávra
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Česká soda (1993) (Serie)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (Serie)
Alles Gute (2009) (Serie)
Lenka Vychodilová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Historky od krbu (1994) (Serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)
Zlatá labuť (2023) (Serie)
Lubomír Kostelka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Ema Skálová
Österreich-Ungarn
Beste Serien:
Historky od krbu (1994) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Pan Tau (1971) (Serie)
Eva Holubová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Historky od krbu (1994) (Serie)
Volha (2023) (Serie)
Robert Nebřenský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (Serie)
Smysl pro tumor (2024) (Serie)
Lenka Andelová
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Historky od krbu (1994) (Serie)
Tomáš Hanák
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Česká soda (1993) (Serie)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (Serie)
Ztracená brána (2012) (Serie)
Jan Lepšík
Tschechoslowakei
Beste Serien:
České století (2013) (Serie)
Chlap (2022) (Serie)
Historky od krbu (1994) (Serie)
Svatava Válová
Beste Serien:
Největší z Pierotů (1990) (Serie)
Historky od krbu (1994) (Serie)
Paragrafy na kolech (1984) (Serie)
Václav Koubek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Historky od krbu (1994) (Serie)
Bakaláři 1997 (1997) (Serie)
Já, Mattoni (2016) (Serie)
Jiří Dušek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Historky od krbu (1994) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Legenda o živých mrtvých (1971) (Serie)
Miroslav Táborský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (Serie)
Anča a Pepík (2017) (Serie)
Lumír Tuček
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Historky od krbu (1994) (Serie)
Kinetická encyklopedie všehomíra (1998) (Serie)
Gynekologie 2 (2007) (Serie)
Bohumil Klepl
Sowjetunion
Beste Serien:
Česká soda (1993) (Serie)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Jan Slovák
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Monika Načeva
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Historky od krbu (1994) (Serie)
Aleš Najbrt
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Česká soda (1993) (Serie)
Historky od krbu (1994) (Serie)
Místo zločinu Plzeň (2015) (Serie)
Milan Šteindler
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (Serie)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Česká soda (1993) (Serie)