Russland,
1997, 24 h 48 min
(Minutenlänge: 48 min)
Folgen(31)
-
Košmar na ulice S (S01E01)
-
Poputčiki (S01E02)
-
Inferno (S01E03)
-
Celuju, Larin (S01E04)
-
Strachovočnyj variant (S01E05)
-
Seksot Cyplakov (S01E06)
-
Těmnoje pivo, ili urok anglijskogo (S01E07)
-
Tretij sleva (S01E08)
-
Bljuz osenněgo večera (S01E09)
-
Otsutstvije dokazatělstv (S01E10)
-
Operacija "Čistyje ruki". Časť 1 (S01E11)
-
Operacija "Čistyje ruki". Časť 2 (S01E12)
-
Isporčennyj tělefon (S01E13)
-
Napitok dlja nastojaščich mužčin (S01E14)
-
Vysokoje naprjaženije (S01E15)
-
Tancy na ldu (S01E16)
-
Vtorženije v častnuju žizň (S01E17)
-
Petěrburgskij prezent (S01E18)
-
Instinkt motylka (S01E19)
-
Dělo reportěra (S01E20)
-
Podstavka (S01E21)
-
Lja-lja-fa (S01E22)
-
Ochota na krys (S01E23)
-
Čarujuščije sny (S01E24)
-
Mol blednaja (S01E25)
-
Obněsennyje vetrom (S01E26)
-
Mnogaja leta (S01E27)
-
Lekarstvo ot skuki (S01E28)
-
Pogoňa za prizrakom (S01E29)
-
Kukolka (S01E30)
Besetzung
Aleksandr Sayutalin
Sowjetunion
Beste Serien:
Gibel imperii (2005) (Serie)
Ubojnaja sila (2000) (Serie)
Brežněv (2005) (Serie)
Olga Samoshina
Sowjetunion
Beste Serien:
Ubojnaja sila (2000) (Serie)
Velikaja (2015) (Serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Nikolay Marton
Sowjetunion
Beste Serien:
Ubojnaja sila (2000) (Serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Šerlok Cholms (2013) (Serie)
Aleksandr Ustinov
Sowjetunion
Beste Serien:
Ubojnaja sila (2000) (Serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Mažor (2014) (Serie)
Aleksandr Alekseev
Sowjetunion
Beste Serien:
Trockij (2017) (Serie)
Ubojnaja sila (2000) (Serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Olga Belyaeva
Sowjetunion
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Aleksey Trofimov
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Banditskij Pětěrburg (2000) (Serie)
Lyubov Tishchenko
Sowjetunion
Beste Serien:
Master i Margarita (2005) (Serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Sergey Vasilev
Beste Serien:
Ubojnaja sila (2000) (Serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Banditskij Pětěrburg (2000) (Serie)
Игорь Иванов
Beste Serien:
Idiot (2003) (Serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Yuliya Mikhaylova
Sowjetunion
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Banditskij Pětěrburg (2000) (Serie)
Armenak Nazikyan
Sowjetunion
Beste Serien:
Ubojnaja sila (2000) (Serie)
Brežněv (2005) (Serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Aleksandr Baranov
Sowjetunion
Beste Serien:
Ubojnaja sila (2000) (Serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Šerlok Cholms (2013) (Serie)
Sergey Umanov
Sowjetunion
Beste Serien:
Trockij (2017) (Serie)
Ubojnaja sila (2000) (Serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Vladimir Studennikov
Sowjetunion
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Valeriy Tsikalov
Beste Serien:
Ubojnaja sila (2000) (Serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Banditskij Pětěrburg (2000) (Serie)
Andrey Korshunov
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Boris Cherdyntsev
Sowjetunion
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Lyubov Eltsova
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Владимир Баранов
Sowjetunion
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Banditskij Pětěrburg (2000) (Serie)