Folgen(32)
-
Informator (S10E01)
-
Odin procent (S10E02)
-
Ně dorože děněg (S10E03)
-
Dikij pljaž (S10E04)
-
Smerť "Botanika" (S10E05)
-
Samosud (S10E06)
-
Ošibočka... (S10E07)
-
Pocelujev most (S10E08)
-
Плёвое дело (S10E09)
-
Angel smerti (S10E10)
-
Ljubov on-lajn (S10E11)
-
Pochititěl s velosipedom (S10E12)
-
Na obočině (S10E13)
-
Zub mudrosti (S10E14)
-
Buket belych roz (S10E15)
-
Koškino zoloto (S10E16)
-
Potrošitěli (S10E17)
-
Čerdačnoje dělo (S10E18)
-
Ošibka Samuraja (S10E19)
-
Dělo na million (S10E20)
-
Dva Červonca (S10E21)
-
Tovarišč po partii (S10E22)
-
Kurinaja slepota (S10E23)
-
Koščej smertnyj (S10E24)
-
Petěrburgskij treugolnik (S10E25)
-
Vostočnaja kuchňa (S10E26)
-
Svobodnyj vygul (S10E27)
-
Iznanočnaja petlja (S10E28)
-
Česť stukača (S10E29)
-
Česť stukača. Časť 2 (S10E30)
Besetzung
Mikhail Trukhin
Sowjetunion
Beste Serien:
Gibel imperii (2005) (Serie)
Děti Arbata (2004) (Serie)
Ubojnaja sila (2000) (Serie)
Evgeniy Dyatlov
Sowjetunion
Beste Serien:
Ubojnaja sila (2000) (Serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Bělaja gvardija (2012) (Serie)
Oleg Andreev
Deutsche Demokratische Republik
Beste Serien:
Specnaz (2002) (Serie)
Ubojnaja sila (2000) (Serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Georgiy Shtil
Sowjetunion
Beste Serien:
Ubojnaja sila (2000) (Serie)
Master i Margarita (2005) (Serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Oskar Kuchera
Sowjetunion
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Brigada (2002) (Serie)
Mariya Valeshnaya
Sowjetunion
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Владимир Постников
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Mažor (2014) (Serie)
Анна Пескова
Sowjetunion
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Sergey Vorobyov
Sowjetunion
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Nodar Dzhanelidze
Sowjetunion
Beste Serien:
Interny (2010) (Serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Aleksandr Tyutryumov
Sowjetunion
Beste Serien:
Ubojnaja sila (2000) (Serie)
Master i Margarita (2005) (Serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Vladimir Seleznyov
Sowjetunion
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Banditskij Pětěrburg (2000) (Serie)
Mažor (2014) (Serie)
Andrey Gulnev
Sowjetunion
Beste Serien:
Trockij (2017) (Serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Artyom Anchukov
Sowjetunion
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Banditskij Pětěrburg (2000) (Serie)
Mažor (2014) (Serie)
Павел Мальков
Sowjetunion
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Манана Гогитидзе
Sowjetunion
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Игорь Климов
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Olga Kirsanova-Miropolskaya
Sowjetunion
Beste Serien:
Ubojnaja sila (2000) (Serie)
Master i Margarita (2005) (Serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Viktor Melikhov
Beste Serien:
Ubojnaja sila (2000) (Serie)
Brežněv (2005) (Serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Galina Bokashevskaya
Sowjetunion
Beste Serien:
Master i Margarita (2005) (Serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)