Regie:
Jakub WehrenbergDrehbuch:
Ondřej BroukalMitwirkende:
Aleš Háma (Moderator), Milan Markovič, Petra Černocká, Jaroslava Obermaierová, Miroslav Hanuš, Martin Dejdar, Ondřej Ruml, Václav Kopta, Pavla Tomicová, Jaroslav Plesl, David Novotný (mehr)Mitwirkende
Aleš Háma (Moderator)
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Operace Silver A (2007) (Fernsehfilm)
Periferie (1996) (Fernsehfilm)
Vůně vanilky (2001) (Fernsehfilm)
Milan Markovič
Beste Filme:
Človečina (1973) (Theateraufzeichnung)
Radošinské naivné divadlo (1993) (Fernsehfilm)
Teória zábavy pre pokročilých (1979) (Theateraufzeichnung)
Petra Černocká
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Saxana - Mädchen auf dem Besenstiel (1971)
Nepokojná láska (1975) (Serie)
Ich habe Einstein umgebracht (1969)
Jaroslava Obermaierová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Marek, reich mir die Feder! (1976)
Die Hexenjagd (1969)
Lucerna (1967) (Fernsehfilm)
Miroslav Hanuš
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (Theateraufzeichnung)
Soudné sestry (2007) (Theateraufzeichnung)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Martin Dejdar
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tichá bolest (1990)
Brouk v hlavě (2002) (Fernsehfilm)
45 let Ypsilonky (2011) (Theateraufzeichnung)
Ondřej Ruml
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Koncert pro Martu (2022) (Konzert)
Leonard Bernstein: Mše (2018) (Theateraufzeichnung)
Národ sobě - kultura tobě (2021) (Konzert)
Václav Kopta
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Schneeglöckchen und Alleskönner (1982)
Občanský průkaz (2010)
Koncert pro Martu (2022) (Konzert) - Moderator
Pavla Tomicová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Figarova svatba (2012) (Theateraufzeichnung)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Petrolejové lampy (2006) (Theateraufzeichnung)
Jaroslav Plesl
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Příběhy obyčejného šílenství (2009) (Theateraufzeichnung)
Teremin (2010) (Theateraufzeichnung)
Ochránce (2021) (Serie)
David Novotný
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Oblomov (2002) (Theateraufzeichnung)
Teremin (2010) (Theateraufzeichnung)
Burning Bush - Die Helden von Prag (2013) (Fernsehfilm)
Iva Pazderková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tři holky jako květ (2014) (Theateraufzeichnung)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Tři sestry (2010) (Theateraufzeichnung)
Tomáš Měcháček
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Vosto5: Pérák (2020) (Theateraufzeichnung)
Protektor (2009)
Monika Absolonová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dracula (1996) (Theateraufzeichnung)
Pocta muzikálům (2017) (Konzert)
Malý princ (2018) (Theateraufzeichnung)
Barbora Špotáková
Tschechoslowakei
Sandra Pogodová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Blboun (2001) (Theateraufzeichnung)
Nejasná správa o konci sveta (1997)
Pátek čtrnáctého (2003) (Fernsehfilm)
Maroš Kramár
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Chrobák v hlave (2014) (Theateraufzeichnung)
Život bez konca (1982) (Serie)
Eygletiérovci (1986) (Fernsehfilm)
Radek Banga
Tschechoslowakei
Michaela Maurerová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
P.F. 77 (2003) (Fernsehfilm)
Poslední motýl (1990)
Lakomec (2003) (Fernsehfilm)