Regie:
Josef MachDrehbuch:
Josef MachKamera:
Josef PávekMusik:
Zdeněk LiškaBesetzung:
Jiří Sovák, Marie Drahokoupilová, Libuše Švormová, Kateřina Burianová, Josef Bek, Josef Bláha, Jan Libíček, František Filipovský, Otto Lackovič (mehr)Besetzung
Jiří Sovák
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Marek, reich mir die Feder! (1976)
Lebemänner (1969)
Kolya (1996)
Marie Drahokoupilová
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Kam slunce nechodí... (1971) (Fernsehfilm)
Alexandr Dumas starší (1970) (Serie)
Libuše Švormová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Das höhere Prinzip (1960)
Marek, reich mir die Feder! (1976)
Charleyova teta (1969) (Theateraufzeichnung)
Kateřina Burianová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Rok na vsi (1995) (Theateraufzeichnung)
Viktor Veliký (1988) (Fernsehfilm)
Josef Bek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Lebemänner (1969)
Láska jako trám (1967) (Fernsehfilm)
Bílá paní (1965)
Josef Bláha
Jugoslawien
Beste Filme:
Cyrano z Bergeracu (1986) (Theateraufzeichnung)
Jako kníže Rohan (1983) (Fernsehfilm)
Ubohý pan Kufalt (1981) (Fernsehfilm)
Jan Libíček
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Lebemänner (1969)
Drei Haselnüsse für Aschenbrödel (1973)
Baron Münchhausen (1961)
František Filipovský
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Hamlet (1986) (Theateraufzeichnung)
Lišák Pseudolus (1960) (Fernsehfilm)
Marek, reich mir die Feder! (1976)
Otto Lackovič
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tažní ptáci (1983) (Fernsehfilm)
Těžká Barbora (1960) (Theateraufzeichnung)
Balada z hadrů (1960) (Theateraufzeichnung)
Stanislav Fišer
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Charleyova teta (1969) (Theateraufzeichnung)
Ubohý pan Kufalt (1981) (Fernsehfilm)
Těžká Barbora (1960) (Theateraufzeichnung)
Jiří Zahajský
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Hráči (1983) (Theateraufzeichnung)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Jan Faltýnek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Jako kníže Rohan (1983) (Fernsehfilm)
Schneemänner mit Herz (1982)
Hoffnung (1963)
Jan Cmíral st.
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Aktion Kugelblitz (1978)
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)
Jiří Pleskot
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Král Krysa (1979) (Theateraufzeichnung)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Lucerna (1967) (Fernsehfilm)
Milena Dvorská
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Marek, reich mir die Feder! (1976)
Heimat, süße Heimat (1985)
Es war einmal ein König (1954)
Luba Skořepová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Kočičí hra (1982) (Theateraufzeichnung)
Das höhere Prinzip (1960)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Valerie Chmelová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Zítra vstanu a opařím se čajem (1977)
Svědectví mrtvých očí (1971)
Anonyme Anzeige (1973)
Vladimír Hlavatý
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Das höhere Prinzip (1960)
Přišel na večeři (1981) (Theateraufzeichnung)
Das Attentat (1964)
Josef Beyvl
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Hrdinové okamžiku (1961) (Serie)
Der Teppichsammler und der Heiratsschwindler (1964)
Soběslav Sejk
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Kočičí hra (1982) (Theateraufzeichnung)
Hamlet (1986) (Theateraufzeichnung)
Naši furianti (1983) (Theateraufzeichnung)