Mitwirkende
Lucie Vondráčková
Tschechoslowakei
Jan Révai
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dracula (1996) (Theateraufzeichnung)
Němá tajemství (2023)
Volha (2023) (Serie)
Lucie Bílá
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dracula (1996) (Theateraufzeichnung)
Anděl Páně 2 (2016)
Johanka z Arku (2003) (Theateraufzeichnung)
Daniel Hůlka
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dracula (1996) (Theateraufzeichnung)
Monte Cristo (2002) (Theateraufzeichnung)
Legenda Zdeněk Borovec (2022) (Konzert)
Jiří Korn
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Jesus Christ Superstar (2005) (Theateraufzeichnung)
Dracula (1996) (Theateraufzeichnung)
Mamzelle Nitouche (1977) (Fernsehfilm)
Vanessa Mae
Singapur
Beste Filme:
Arabian Nights - Abenteuer aus 1001 Nacht (2000) (Fernsehfilm)
Zuzana Norisová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Sláva (2016) (Theateraufzeichnung)
Rebelové (2001)
Prvok, Šampón, Tečka a Karel (2021)
Helena Vondráčková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Das Märchen von Hans und Marie (1980)
Die wahnsinnig traurige Prinzessin (1968)
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (Serie)
Petr Janda
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Dvacet let Olympicu (1983) (Konzert)
Olympic: Trilogy Tour (2006) (Videokompilation)
Olympic 60...vlak, co nikde nestaví (2022) (Konzert)
Bohuš Matuš
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dracula (1996) (Theateraufzeichnung)
Karel Svoboda 65 (2004) (Konzert)
Monte Cristo (2002) (Theateraufzeichnung)
Richard Müller
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Koncert pre Jara Filipa (2001) (Konzert)
Hity 89 (1989) (Konzert)
Richard Müller, Adela Vinczeová: ONA A ON (2017) (Konzert)
Lešek Wronka
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Král kolonád (1990)
Čerte, drž se svého kopyta! (1998) (Fernsehfilm)
Muzzikanti (2017)
Leoš Mareš
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Jak básníci čekají na zázrak (2016)
Všetko alebo nič (2017)
Jak básníci neztrácejí naději (2004)
Karel Gott
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Semafor - Největší hity (2005) (Videokompilation)
Devadesátky (2022) (Serie) - Arch.
Dvacet let Olympicu (1983) (Konzert)
Martin Maxa
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tři mušketýři (2005) (Theateraufzeichnung)
Kleopatra (2003) (Theateraufzeichnung)
Le martyre de Saint Sébastien (1984) (Fernsehfilm)
Richard Krajčo
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Udělení milosti se zamítá (2002) (Fernsehfilm)
Die Odyssee (2021)
Sametoví vrazi (2005)
Michal Malátný
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Mňága - Happy End (1996)
Národ sobě - kultura tobě (2021) (Konzert)
Nevinné lži (2013) (Serie)
Iveta Bartošová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Hity 89 (1989) (Konzert)
Karel Svoboda 65 (2004) (Konzert)
Zlatý Slavík 1989 (1990) (Konzert)
Ivana Gottová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Koncert Evy Urbanové a Karla Gotta v Lucerně 2010 (2010) (Konzert)
Petr Muk
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Johanka z Arku (2003) (Theateraufzeichnung)
Galileo (2007) (Theateraufzeichnung)
Karel Svoboda 65 (2004) (Konzert)