Regie:
Ján NovákKamera:
Miroslav SoučekBesetzung:
Miloslav Mejzlík, Kristýna Kociánová, Zdeněk Rohlíček, Ondřej Veselý, Anna Stropnická, Michal Hruška, Dana Morávková, Josef Kubáník, Pavel Pásek (mehr)Besetzung
Miloslav Mejzlík
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Der Bastard muss sterben (1998)
Všichni moji blízcí (1999)
Zbojník (2023)
Kristýna Kociánová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Trosečníci (2002) (Fernsehfilm)
Pepa (2018)
Zdeněk Rohlíček
Tschechoslowakei
Beste Filme:
P.F. 77 (2003) (Fernsehfilm)
Celebrity s. r. o. (2007) (Theateraufzeichnung)
Měsíc nad Buffalem (2007) (Theateraufzeichnung)
Ondřej Veselý
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tři mušketýři (2002) (Theateraufzeichnung)
Tlustý prase (2008) (Theateraufzeichnung)
294 statečných (2022) (Theateraufzeichnung)
Anna Stropnická
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Je třeba zabít Sekala (2018) (Theateraufzeichnung)
Jan Palach (2018)
Pět mrtvých psů (2016) (Serie)
Michal Hruška
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Pět mrtvých psů (2016) (Serie)
Probudím se včera (2012)
Die Prinzessin und der Schüler (2014) (Fernsehfilm)
Dana Morávková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Kouř (1990)
Jakub a jeho pán (2014) (Theateraufzeichnung)
Laskavý divák promine (1994) (Serie)
Josef Kubáník
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Harold a Maude (2011) (Theateraufzeichnung)
Hanele (1999)
Pavel Pásek
Beste Filme:
Zbožňovaný (2021)
Štěstí je krásná věc (2020)
Jak se zbavit nevěsty (2016)
Hynek Chmelař
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Devadesátky (2022) (Serie)
Burning Bush - Die Helden von Prag (2013) (Fernsehfilm)
Proces (2013) (Theateraufzeichnung)
Martin Dejdar
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tichá bolest (1990)
Brouk v hlavě (2002) (Fernsehfilm)
45 let Ypsilonky (2011) (Theateraufzeichnung)
Daniela Choděrová
Beste Filme:
Nevinné lži (2013) (Serie)
Gangster Ka (2015)
Gangster Ka: Afričan (2015)
Jan Leflík
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Baťa Tomáš, živý (2016) (Theateraufzeichnung)
Červený a černý (2006) (Theateraufzeichnung)
Domácí péče (2015)
Marcela Holubcová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Das Jahr des Teufels (2002)
Leergut (2007)
Volha (2023) (Serie)
Evellyn Pacoláková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Dámská šatna (2022) (Theateraufzeichnung)
Král ozvěny (1999) (Fernsehfilm)
Denisa Pfauserová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Na střeše (2019)
Nabarvené ptáče (2019)
Colette (2013)
Martin Sitta
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Burning Bush - Die Helden von Prag (2013) (Fernsehfilm)
Der Bastard muss sterben (1998)
Zuzana Slavíková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Stromy umírají vstoje (1998) (Fernsehfilm)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
David Vacke
Beste Filme:
Teambuilding (2018)
Alice Bendová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Báječná léta pod psa (1997)
Ritter aus Leidenschaft (2001)
Oběti (1999) (Serie)