Mitwirkende:
Jaromír Soukup (Moderator), Petr Janda, Tomáš Töpfer, Michal David, František Ringo Čech, Iva Kubelková, Leona Machálková, Dalibor Janda (mehr)Mitwirkende
Jaromír Soukup (Moderator)
Tschechoslowakei
Petr Janda
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Dvacet let Olympicu (1983) (Konzert)
Olympic: Trilogy Tour (2006) (Videokompilation)
Olympic 60...vlak, co nikde nestaví (2022) (Konzert)
Tomáš Töpfer
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Záhada (2011) (Theateraufzeichnung)
Blboun (2001) (Theateraufzeichnung)
Brouk v hlavě (2020) (Theateraufzeichnung)
Michal David
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Karel Svoboda 65 (2004) (Konzert)
Legenda Zdeněk Borovec (2022) (Konzert)
Třetí patro (1985) (Serie)
František Ringo Čech
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Dívčí válka (1991) (Theateraufzeichnung)
Dvacet let Olympicu (1983) (Konzert)
Jak svět přichází o básníky (1982)
Iva Kubelková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Sezn@mka (2016)
Leona Machálková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dracula (1996) (Theateraufzeichnung)
Karel Svoboda 65 (2004) (Konzert)
Šakalí léta (1993)
Dalibor Janda
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Hity 89 (1989) (Konzert)
Vždycky jsem to já (1989) (Konzert)
F.T. na cestách (1988)
Zdeněk Srstka
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Amadeus (1984)
Marek, reich mir die Feder! (1976)
Limonaden-Joe (1964)
Alice Bendová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Báječná léta pod psa (1997)
Ritter aus Leidenschaft (2001)
Oběti (1999) (Serie)
Mahulena Bočanová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Dámský krejčí (2012) (Theateraufzeichnung)
Žena z Korinta (1986) (Fernsehfilm)
Adam Mišík
Tschechien
Beste Filme:
Zátopek (2021)
Jak si nepodělat život (2019) (Serie)
BANGER. (2022)
Luděk Sobota
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Wie man den Vater in die Besserungsanstalt bekommt (1978) (Fernsehfilm)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Dvacet let Olympicu (1983) (Konzert)
Hana Zagorová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Karel Svoboda 65 (2004) (Konzert)
Ztracený v O2 aréně (2020) (Konzert)
Hitparáda 60. let (2008) (Musikvideo)
Dana Morávková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Kouř (1990)
Jakub a jeho pán (2014) (Theateraufzeichnung)
Laskavý divák promine (1994) (Serie)
Tomio Okamura
Japan
Jiří Krampol
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Der Tod der herrlichen Rehe (1986)
Signum laudis (1980)
Dvacet let Olympicu (1983) (Konzert)
Ivan Vyskočil
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Revizor (1971) (Theateraufzeichnung)
Der Tod der herrlichen Rehe (1986)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Vladimír Kratina
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Metanol (2018) (Fernsehfilm)
Brakýři (1983) (Fernsehfilm)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (Serie)
Jan Bendig
Tschechien
Beste Filme:
Bastardi 2 (2011)
Školní výlet (2012)