V.I.P. vraždy - Série 2 (2018) (Staffel)
Regie:
Jitka BártůKamera:
Jan StrnadMusik:
Robert JíšaBesetzung:
Soňa Norisová, Patrik Děrgel, Jiří Dvořák, Jan Révai, Miroslav Vladyka, Martin Myšička, Jiří Hána, Jana Stryková, Jan Novotný, Dana Morávková, Jitka Asterová, Roman Zach, Tomáš Měcháček (mehr)Besetzung
Soňa Norisová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Hniezdo (2020) (Serie)
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Patrik Děrgel
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Lajna (2017) (Serie)
Stíny v mlze (2022) (Serie)
Kriminálka Anděl (2008) (Serie)
Jiří Dvořák
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Labyrint (2015) (Serie)
Ztracená brána (2012) (Serie)
Chlap (2022) (Serie)
Jan Révai
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Rapl (2016) (Serie)
Sex O'Clock (2023) (Serie)
Volha (2023) (Serie)
Miroslav Vladyka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Martin Myšička
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Die Schläfer (2019) (Serie)
Čtvrtá hvězda (2014) (Serie)
Kosmo (2016) (Serie)
Jiří Hána
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kosmo (2016) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Jana Stryková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Labyrint (2015) (Serie)
Dobré ráno, Brno! (2023) (Serie)
Legends (2014) (Serie)
Jan Novotný
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Dana Morávková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Dobré ráno, Brno! (2023) (Serie)
Laskavý divák promine (1994) (Serie)
Božena (2021) (Serie)
Jitka Asterová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Nevinné lži (2013) (Serie)
Maria Theresia (2017) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie) - Arch.
Roman Zach
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Třídní schůzka (2021) (Serie)
Černí andělé (2001) (Serie)
Tomáš Měcháček
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Lajna (2017) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Jarmil Škvrna
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Okresní přebor (2010) (Serie)
Vyšehrad (2016) (Serie)
Josef Carda
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Tři králové (1998) (Serie)
Sex O'Clock (2023) (Serie)
Klára Cibulková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kukačky (2021) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Cirkus Bukowsky (2013) (Serie)
Václav Jiráček
Tschechoslowakei
Beste Serien:
A Small Light (2023) (Serie)
Genius (2017) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Michal Kavalčík
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
Přešlapy (2009) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Jakub Štěpán
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Vzteklina (2018) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Petr Pospíchal
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Ztracená brána (2012) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)