Regie:
Lucie BělohradskáDrehbuch:
Jana KnitlováKamera:
David PloyharMusik:
Jan P. MuchowBesetzung:
Viktor Preiss, David Matásek, Jaromír Dulava, Vladimír Polívka, Zuzana Stivínová, Jan Bidlas, Ondřej Malý, Emília Vášáryová, Jiří Racek, Tereza Rychlá, Radúz Mácha, Petra Jungmanová (mehr)Besetzung
Viktor Preiss
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Mit dem Teufel ist nicht gut spaßen (1984)
Brouk v hlavě (2020) (Theateraufzeichnung)
Scapinova šibalství (1980) (Fernsehfilm)
David Matásek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Einzelgänger (2000)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Audience u královny (2021) (Theateraufzeichnung)
Jaromír Dulava
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Česká soda (1998)
Dámský krejčí (2012) (Theateraufzeichnung)
Černí baroni (1992)
Vladimír Polívka
Schweiz
Beste Filme:
Elegance molekuly (2024) (Theateraufzeichnung)
Zločin v Polné (2016) (Fernsehfilm)
Manon Lescaut (2021)
Zuzana Stivínová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Černí baroni (1992)
Specialita šéfkuchaře (1999) (Fernsehfilm)
Ztracená brána (2012) (Serie)
Jan Bidlas
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Sluha dvou pánů (2010) (Theateraufzeichnung)
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Kytice (2020) (Theateraufzeichnung)
Ondřej Malý
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Devadesátky (2022) (Serie)
Burning Bush - Die Helden von Prag (2013) (Fernsehfilm)
Emília Vášáryová
Beste Filme:
Kuschelnester (1999)
Na skle maľované (1980) (Fernsehfilm)
Medená veža (1970)
Jiří Racek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Heimat, süße Heimat (1985)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Tereza Rychlá
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Toman (2018)
Případ dvou básníků (2019) (Fernsehfilm)
Vraždy v kruhu (2015) (Serie)
Radúz Mácha
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Kytice (2020) (Theateraufzeichnung)
Manon Lescaut (2021)
Očitý svědek (2021)
Petra Jungmanová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Brouk v hlavě (1998) (Theateraufzeichnung)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Koločava (2002) (Theateraufzeichnung)
Sabina Rojková
Tschechien
Beste Filme:
Jako letní sníh (2021)
Maria Theresia (2017) (Serie)
Poslední cyklista (2014) (Fernsehfilm)
Tomáš Pavelka
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Ochránce (2021) (Serie)
Nevinné lži (2013) (Serie)
Václav (2007)
Miloslav Mejzlík
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Der Bastard muss sterben (1998)
Všichni moji blízcí (1999)
Zbojník (2023)
Peter Varga
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (Theateraufzeichnung)
Soudné sestry (2007) (Theateraufzeichnung)
Jak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka (2002) (Theateraufzeichnung)
Ivana Lokajová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (Theateraufzeichnung)
Jak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka (2002) (Theateraufzeichnung)
Lhář (2005) (Theateraufzeichnung)
Adriana Bajtková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Zločin v Polné (2016) (Fernsehfilm)
Případ dvou sester (2019) (Fernsehfilm)
Bohéma (2017) (Serie)