Regie:
Marek StrakaMitwirkende:
Jana Plodková (Moderator), Jiří Havelka (Moderator), Anna Polívková, Petr Čtvrtníček, Klára Melíšková, Arnošt Goldflam, Milan Šteindler, Anna Čtvrtníčková, František Fuka, Iva Janžurová (mehr)Mitwirkende
Jana Plodková (Moderator)
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tonda, Slavka und das magische Licht (2023)
Němá tajemství (2023)
Leergut (2007)
Jiří Havelka (Moderator)
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Ochránce (2021) (Serie)
Němá tajemství (2023)
Vosto5: Pérák (2020) (Theateraufzeichnung)
Anna Polívková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Zločin v Posázavském Pacifiku (2013) (Theateraufzeichnung)
Petr Čtvrtníček
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Česká soda (1998)
Kouř (1990)
Anděl Páně 2 (2016)
Klára Melíšková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Příběhy obyčejného šílenství (2009) (Theateraufzeichnung)
Dabing Street (2014) (Theateraufzeichnung)
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Arnošt Goldflam
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tisícročná včela (1983)
Das Erbe oder: Fuckoffjungsgutntag (1992)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Milan Šteindler
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Heimat, süße Heimat (1985)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Česká soda (1998)
Anna Čtvrtníčková
Tschechien
Beste Filme:
Anděl Páně 2 (2016)
Skyggen i mit øje (2021)
Teorie tygra (2016)
František Fuka
Tschechoslowakei
Iva Janžurová
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Ikarův pád (1977) (Fernsehfilm)
Marek, reich mir die Feder! (1976)
Ubohý pan Kufalt (1981) (Fernsehfilm)
Zuzana Kronerová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Sváko Ragan (1976) (Fernsehfilm)
Zhŕňajova nevesta (1978) (Fernsehfilm)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Iva Pazderková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tři holky jako květ (2014) (Theateraufzeichnung)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Tři sestry (2010) (Theateraufzeichnung)
Petr Dvořák
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Koncert pro Ukrajinu (2022) (Konzert)
Daniel Herman
Tschechoslowakei
Miroslav Janek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Čert ví proč (2003)
Zajac na diaľnici (1983) (Fernsehfilm)
Slíbená princezna (2016) (Fernsehfilm)
Tomáš Weinreb
Tschechoslowakei
Zuzana Mauréry
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Vygumuj a napíš (1996) (Theateraufzeichnung)
Tata (2000) (Theateraufzeichnung)
Ako som vstúpil do seba (1999) (Theateraufzeichnung)
Ondřej Zima
Beste Filme:
Poslední aristokratka (2019)
Adam Sikora
Polen
Beste Filme:
Vier Nächte mit Anna (2008)
Zuzana Stivínová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Černí baroni (1992)
Specialita šéfkuchaře (1999) (Fernsehfilm)
Ztracená brána (2012) (Serie)