Mitwirkende:
Kateřina Brožová, Aleš Cibulka, Vlasta Korec, Jan Musil, Jožka Šmukař, Lukáš Pavlásek, Michal Novotný, Václav Vydra nejml., Oldřich Navrátil (mehr)Mitwirkende
Kateřina Brožová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Gazdina roba (1992) (Theateraufzeichnung)
Poprask na laguně (1996) (Theateraufzeichnung)
Jacobowski a plukovník (1998) (Theateraufzeichnung)
Aleš Cibulka
Tschechoslowakei
Vlasta Korec
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Zobani (1993) (Fernsehfilm)
Modelky s.r.o. (2014)
Jan Musil
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tajemství staré bambitky (2011) (Fernsehfilm)
Hop nebo trop (2004) (Serie)
Jožka Šmukař
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Svatba na bitevním poli (2008)
Únos Moravanky (1982)
Lukáš Pavlásek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Im Himmel ist auch Platz für Mäuse (2021)
Občanský průkaz (2010)
Der Kronprinz (2015) (Fernsehfilm)
Michal Novotný
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Devadesátky (2022) (Serie)
Brouk v hlavě (2020) (Theateraufzeichnung)
Famílie (2010) (Theateraufzeichnung)
Václav Vydra nejml.
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Mit dem Teufel ist nicht gut spaßen (1984)
Hřbitov pro cizince (1991) (Fernsehfilm)
Svatební cesta do Jiljí (1983) (Fernsehfilm)
Oldřich Navrátil
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Dívčí válka (1991) (Theateraufzeichnung)
Všichni moji blízcí (1999)
Jaromír Nosek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Stavrogin je ďábel (2005) (Theateraufzeichnung)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Ota Jirák
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Muži v offsidu (2010) (Theateraufzeichnung)
Fimfárum Jana Wericha (2002)
Dívčí válka (1991) (Theateraufzeichnung)
Pavlína Wolfová
Tschechoslowakei
František Ringo Čech
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Dívčí válka (1991) (Theateraufzeichnung)
Dvacet let Olympicu (1983) (Konzert)
Jak svět přichází o básníky (1982)
Peter Nagy
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Olympic 60...vlak, co nikde nestaví (2022) (Konzert)
V slepých uličkách (2015) (Konzert)
Lýra 50 (2016) (Konzert)
Petr Jablonský
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tady hlídám já (2012)
Chyťte doktora (2007)
Andílek na nervy (2015)
Petr Janda
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Dvacet let Olympicu (1983) (Konzert)
Olympic: Trilogy Tour (2006) (Videokompilation)
Olympic 60...vlak, co nikde nestaví (2022) (Konzert)
Pavel Trávníček
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Drei Haselnüsse für Aschenbrödel (1973)
Panoptikum der Altstadt Prag (1987) (Serie)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (Serie)
Bohuš Matuš
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dracula (1996) (Theateraufzeichnung)
Karel Svoboda 65 (2004) (Konzert)
Monte Cristo (2002) (Theateraufzeichnung)
Vlasta Horváth
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Karel Gott 70 (2009) (Konzert)
Stanislav Hložek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Pocta Haně Zagorové (2024) (Konzert)
Vánoční koncert Hany Zagorové (2000) (Konzert)
Plaváček (1986) (Fernsehfilm)