Drehbuch:
Roman Kopřivík, David Litvák, Monika Seidlová, Tomáš Grombíř, Jakub Roll, Petr Hauzírek (mehr)Musik:
Dominik RenčBesetzung:
Sabina Laurinová, Tomáš Měcháček, Roman Zach, Jiří Štěpnička, Ondřej Rychlý, Eva Salvatore Burešová, Sandra Nováková, Vanda Chaloupková, Petr Konáš, Igor Chmela, Marika Procházková (mehr)Folgen(80)
-
Rovnýma nohama (S04E01)
-
Dlužíte mi smrt (S04E02)
-
Zkusíme to ještě jednou (S04E03)
-
Špatné zprávy (S04E04)
-
Jasné slovo (S04E05)
-
Báječní mladí muži (S04E06)
-
Rány staré i nové (S04E07)
-
Tady a teď (S04E08)
-
Štěstí v neštěstí (S04E09)
-
Kdo lže, ten krade (S04E10)
-
Láska bolí (S04E11)
-
Přiznání (S04E12)
-
Za školou (S04E13)
-
Kdo s koho (S04E14)
-
Nemoc jako dar (S04E15)
-
O rodičích a dětech (S04E16)
-
Hloubkový ponor (S04E17)
-
Zbytečné otázky (S04E18)
-
Stejná krevní skupina (S04E19)
-
Nůž do zad (S04E20)
-
Urvat kus života (S04E21)
-
Tohle není konec (S04E22)
-
Sladké zapomnění (S04E23)
-
Vražedný amok (S04E24)
-
Nebudu vám lhát (S04E25)
-
Skrytá nebezpečí (S04E26)
-
Ztráty paměti (S04E27)
-
Záskok (S04E28)
-
Hořká pomsta (S04E29)
-
Přání se má plnit (S04E30)
Besetzung
Kamil Švejda
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
MOST! (2019) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Romana Goščíková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Cirkus Bukowsky (2013) (Serie)
Místo zločinu Ostrava (2020) (Serie)
Atentát (2015) (Serie)
Ivo Novák
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Devadesátky (2022) (Serie)
Genius (2017) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Václav Šanda
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Smysl pro tumor (2024) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Filip Janik
Beste Serien:
Rodzinka.pl (2011) (Serie)
Modrý kód (2017) (Serie)
Jiří Nebenführ
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Natálie Růčková
Tschechien
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Tannbach - Schicksal eines Dorfes (2015) (Serie)
Božena (2021) (Serie)
Tereza Šefrnová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Nadměrné maličkosti (2004) (Serie)
4teens (2011) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Věra Hlaváčková
Tschechoslowakei
Taťána Schottnerová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Kde padají hvězdy (1996) (Serie)
Michaela Nosková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Dobré zprávy (2022) (Serie)
Modrý kód (2017) (Serie)
Petra Lustigová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Největší z Pierotů (1990) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Miroslav Šnajdr
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Tři králové (1998) (Serie)
Rédl (2018) (Serie)
Stanislav Hložek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Comeback (2008) (Serie)
Modrý kód (2017) (Serie)
Bezdružice (2015) (Serie)
Dominik Zakl
Tschechien
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Modrý kód (2017) (Serie)
Veronika Lapková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Mamon (2015) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Petr Vydra
Tschechoslowakei
Isabela Bencová-Smečková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Atentát (2015) (Serie)
Policie Modrava (2011) (Serie)
Hlava Medúzy (2021) (Serie)
Václav Rašilov
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Večery Analogonu (2002) (Serie)
Černí andělé (2001) (Serie)
Jiří N. Jelínek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Rapl (2016) (Serie)
Jitřní záře (2022) (Serie)
12 Monkeys (2015) (Serie)