Drehbuch:
Roman Kopřivík, David Litvák, Monika Seidlová, Tomáš Grombíř, Jakub Roll, Petr Hauzírek (mehr)Musik:
Dominik RenčBesetzung:
Sabina Laurinová, Tomáš Měcháček, Roman Zach, Jiří Štěpnička, Ondřej Rychlý, Eva Salvatore Burešová, Sandra Nováková, Vanda Chaloupková, Petr Konáš, Igor Chmela, Marika Procházková (mehr)Folgen(80)
-
Rovnýma nohama (S04E01)
-
Dlužíte mi smrt (S04E02)
-
Zkusíme to ještě jednou (S04E03)
-
Špatné zprávy (S04E04)
-
Jasné slovo (S04E05)
-
Báječní mladí muži (S04E06)
-
Rány staré i nové (S04E07)
-
Tady a teď (S04E08)
-
Štěstí v neštěstí (S04E09)
-
Kdo lže, ten krade (S04E10)
-
Láska bolí (S04E11)
-
Přiznání (S04E12)
-
Za školou (S04E13)
-
Kdo s koho (S04E14)
-
Nemoc jako dar (S04E15)
-
O rodičích a dětech (S04E16)
-
Hloubkový ponor (S04E17)
-
Zbytečné otázky (S04E18)
-
Stejná krevní skupina (S04E19)
-
Nůž do zad (S04E20)
-
Urvat kus života (S04E21)
-
Tohle není konec (S04E22)
-
Sladké zapomnění (S04E23)
-
Vražedný amok (S04E24)
-
Nebudu vám lhát (S04E25)
-
Skrytá nebezpečí (S04E26)
-
Ztráty paměti (S04E27)
-
Záskok (S04E28)
-
Hořká pomsta (S04E29)
-
Přání se má plnit (S04E30)
Besetzung
František Strnad
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Devadesátky (2022) (Serie)
Doktor Martin (2015) (Serie)
Profesor T. (2018) (Serie)
Anna Císařovská
Tschechoslowakei
Beste Serien:
České století (2013) (Serie)
Chlap (2022) (Serie)
Život je hra (2018) (Serie)
Josef Hervert
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Ztracená brána (2012) (Serie)
Roman Škoda
Beste Serien:
Kapitán Exner (2017) (Serie)
Škoda lásky (2013) (Serie)
Atentát (2015) (Serie)
Hana Czivišová-Hessová
Beste Serien:
Bakaláři (1972) (Serie)
Maigret (1991) (Serie)
Život na zámku (1995) (Serie)
Evžen Hájek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Místo zločinu Ostrava (2020) (Serie)
Polda (2016) (Serie)
Hořký svět (2022) (Serie)
Lenka Vychodilová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Historky od krbu (1994) (Serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)
Zlatá labuť (2023) (Serie)
Tomáš Plhoň
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Dobré zprávy (2022) (Serie)
Modrý kód (2017) (Serie)
Tomáš Žilinský
Beste Serien:
Hraj něco! (2021) (Serie)
1. MISE (2021) (Serie)
Modrý kód (2017) (Serie)
Stela Chmelová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Modrý kód (2017) (Serie)
Petra Schovánková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Strážmistr Topinka (2019) (Serie)
Modrý kód (2017) (Serie)
Petr Kocourek
Beste Serien:
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
První republika (2014) (Serie)
Jakub Frydrych
Tschechien
Beste Serien:
Tannbach - Schicksal eines Dorfes (2015) (Serie)
Borgia (2011) (Serie)
Sanitka 2 (2013) (Serie)
Eva Kratochvílová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Labyrint (2015) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Modrý kód (2017) (Serie)
Petr Vojnar
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
Dvojka na zabití (2021) (Serie)
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Simona Prasková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
České století (2013) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Filip Richtermoc
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Božena (2021) (Serie)
Dáma a Král (2017) (Serie)
Profesor T. (2018) (Serie)
Štěpánka Holadová
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
Doktor Martin (2015) (Serie)
Modrý kód (2017) (Serie)
Michal Jagelka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (Serie)
Místo zločinu Ostrava (2020) (Serie)
Marián Samek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Zrádci (2020) (Serie)
Dáma a Král (2017) (Serie)
Doktor Martin (2015) (Serie)