Modrý kód - Série 1 (2017) (Staffel)
Regie:
Jaromír PolišenskýKamera:
Jakub ŠevčíkMusik:
Dominik RenčBesetzung:
Sabina Laurinová, Marek Němec, Roman Zach, Igor Chmela, Eva Podzimková, Jiří Štěpnička, Roman Skamene, Sandra Nováková, Marika Procházková, Eva Salvatore Burešová, Ondřej Rychlý, Filip Cíl (mehr)Besetzung
Sabina Laurinová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Bakaláři 1997 (1997) (Serie)
Marek Němec
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Labyrint (2015) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)
Roman Zach
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Třídní schůzka (2021) (Serie)
Černí andělé (2001) (Serie)
Igor Chmela
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Eva Podzimková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
1864 - Liebe und Verrat in Zeiten des Krieges (2014) (Serie)
Kosmo (2016) (Serie)
Jiří Štěpnička
Großbritannien
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Z hříček o královnách (1994) (Serie)
Roman Skamene
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (Serie)
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Sandra Nováková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (Serie)
Kancelář Blaník (2014) (Serie)
Marika Procházková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Okresní přebor (2010) (Serie)
Vodník (2019) (Serie)
Trpaslík (2017) (Serie)
Eva Salvatore Burešová
Tschechien
Beste Serien:
Jak si nepodělat život (2019) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Krejzovi (2018) (Serie)
Ondřej Rychlý
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
Trapasy (2007) (Serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (Serie)
Filip Cíl
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ďáblova lest (2009) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Docent (2023) (Serie)
Štěpán Benoni
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Kukačky (2021) (Serie)
Die Schläfer (2019) (Serie)
Petra Tenorová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Labyrint (2015) (Serie)
Bohéma (2017) (Serie)
Ach, ty vraždy! (2010) (Serie)
Václav Vašák
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Viktor Limr
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Zločiny Velké Prahy (2021) (Serie)
Kapitán Exner (2017) (Serie)
Mojmír Maděrič
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kosmo (2016) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Draculův švagr (1996) (Serie)
Patrik Děrgel
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Lajna (2017) (Serie)
Stíny v mlze (2022) (Serie)
Kriminálka Anděl (2008) (Serie)
Jakub Štěpán
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Vzteklina (2018) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Jan Urban
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (Serie)