Regie:
Ľuba Vančová-VeleckáDrehbuch:
Zuzana SuchánováKamera:
Pavol HorečnýMusik:
Dušan PolakovičBesetzung:
Marián Geišberg, Štefan Kožka, Marián Slovák, Pavol Mikulík, Jozef Adamovič, Anton Vaculík, František Husák, Ľubo Roman, Pavol Višňovský, Peter Rúfus, Peter Šimun, Peter Bzdúch, Anton Šulík st. (mehr)Besetzung
Marián Geišberg
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Kucapaca alebo Obnovenie poriadku (1989) (Fernsehfilm)
Die sieben Raben (2015)
Na konci hry (2002) (Fernsehfilm)
Štefan Kožka
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tisícročná včela (1983)
Nepokojná láska (1975) (Serie)
Těžká hodina (1986) (Fernsehfilm)
Marián Slovák
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Nepokojná láska (1975) (Serie)
Omyl doktora Moresiniho (1988) (Fernsehfilm)
Život bez konca (1982) (Serie)
Pavol Mikulík
Slowakischer Staat
Beste Filme:
Tisícročná včela (1983)
Henrich IV. (1987) (Theateraufzeichnung)
Portrét Doriana Graya (1969) (Fernsehfilm)
Jozef Adamovič
Slowakischer Staat
Beste Filme:
Na skle maľované (1980) (Fernsehfilm)
Rok na dedine (1967) (Fernsehfilm)
Demeterovci (1976) (Fernsehfilm)
Anton Vaculík
Slowakischer Staat
Beste Filme:
Zbožňovaná (1980) (Fernsehfilm)
Krajinka (2000)
Afrodita (1993) (Fernsehfilm)
František Husák
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Revizor (1971) (Theateraufzeichnung)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Ľubo Roman
Slowakischer Staat
Beste Filme:
Raz, dva, tri (1985) (Fernsehfilm)
Sonne im Netz (1962)
Dáždnik svätého Petra (1958)
Pavol Višňovský
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Romulus Veľký (1992) (Fernsehfilm)
Húkanie sovy (1988) (Fernsehfilm)
Rozruch na onkológii (1991) (Fernsehfilm)
Peter Rúfus
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Henrich IV. (1987) (Theateraufzeichnung)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Tiene v raji (1986) (Fernsehfilm)
Peter Šimun
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Zhŕňajova nevesta (1978) (Fernsehfilm)
Ženské oddelenie (1991) (Fernsehfilm)
Invalid (2023)
Peter Bzdúch
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Divadelná komédia (1994) (Theateraufzeichnung)
Demeterovci (1976) (Fernsehfilm)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Anton Šulík st.
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Der Bastard muss sterben (1998)
Zuzanka Hraškovie (1991) (Fernsehfilm)
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (Fernsehfilm)
Ivan Vojtek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Romulus Veľký (1992) (Fernsehfilm)
Statky zmätky (2009) (Theateraufzeichnung)
Gendúrovci (1994) (Fernsehfilm)
Dušan Tarageľ
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Na skle maľované (1980) (Fernsehfilm)
Sváko Ragan (1976) (Fernsehfilm)
Henrich IV. (1987) (Theateraufzeichnung)
Ján Kroner ml.
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Divadelná komédia (1994) (Theateraufzeichnung)
Sedím na konári a je mi dobre (1989)
Mŕtvi učia živých (1983)
Andrej Hryc
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Sedím na konári a je mi dobre (1989)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Koncert pre Jara Filipa (2001) (Konzert)
Igor Čilík
Slowakischer Staat
Beste Filme:
Tisícročná včela (1983)
Balada o siedmich obesených (1968) (Fernsehfilm)
Kubo (1965) (Fernsehfilm)
Tomáš Raček
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Louis Pasteur (1977) (Fernsehfilm)
Jedenáste prikázanie (1977) (Serie)
Skrytý prameň (1973)