Regie:
Jiří CharvátMitwirkende:
Michal Novotný (Moderator), Martin Zounar (Moderator), Michal Suchánek, Richard Genzer, Bronislav Kotiš, Agáta Hanychová, Uršula Kluková (mehr)Mitwirkende
Michal Novotný (Moderator)
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Devadesátky (2022) (Serie)
Brouk v hlavě (2020) (Theateraufzeichnung)
Famílie (2010) (Theateraufzeichnung)
Martin Zounar (Moderator)
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případ Platfus (1985) (Fernsehfilm)
Šťastlivec Sulla (1991) (Fernsehfilm)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Michal Suchánek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Schneeglöckchen und Alleskönner (1982)
Rozsudky soudce Ooky (1988) (Fernsehfilm)
Krajina s nábytkem (1986)
Richard Genzer
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dracula (1996) (Theateraufzeichnung)
Saxana - Mädchen auf dem Besenstiel (1971)
Marek Ztracený v Edenu (2023) (Konzert)
Bronislav Kotiš
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (Serie)
Dick Whittington (1993) (Fernsehfilm)
Kdyby tisíc klarinetů (1991) (Theateraufzeichnung)
Agáta Hanychová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Zapomenuté světlo (1996)
Ženy, které nenávidí muže (2012) (Fernsehfilm)
Druhý dech (1988) (Serie)
Uršula Kluková
Deutsches Reich
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Něžný barbar (1989)
Šéfe, jdeme na to! (1984) (Fernsehfilm)
Valérie Zawadská
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)
Kráva (1993)
Hřbitov pro cizince (1991) (Fernsehfilm)
Jiří Krampol
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Der Tod der herrlichen Rehe (1986)
Signum laudis (1980)
Dvacet let Olympicu (1983) (Konzert)
Ivana Jirešová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Nationalstraße (2019)
Navštívení (1993) (Fernsehfilm)
Maroš Kramár
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Chrobák v hlave (2014) (Theateraufzeichnung)
Život bez konca (1982) (Serie)
Eygletiérovci (1986) (Fernsehfilm)
Dana Morávková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Kouř (1990)
Jakub a jeho pán (2014) (Theateraufzeichnung)
Laskavý divák promine (1994) (Serie)
Martin Sitta
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Burning Bush - Die Helden von Prag (2013) (Fernsehfilm)
Der Bastard muss sterben (1998)
Petra Černocká
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Saxana - Mädchen auf dem Besenstiel (1971)
Nepokojná láska (1975) (Serie)
Ich habe Einstein umgebracht (1969)
Kateřina Kristelová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Masseba (1989)
Alice Bendová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Báječná léta pod psa (1997)
Ritter aus Leidenschaft (2001)
Oběti (1999) (Serie)
Saša Rašilov nejml.
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Einzelgänger (2000)
Swingtime (2007) (Fernsehfilm)
Naši furianti (2006) (Theateraufzeichnung)
Jitka Ježková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Báječná léta pod psa (1997)
iMucha Show (2022) (Theateraufzeichnung) - Erzähler
Sandra Pogodová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Blboun (2001) (Theateraufzeichnung)
Nejasná správa o konci sveta (1997)
Pátek čtrnáctého (2003) (Fernsehfilm)
Vlasta Korec
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Zobani (1993) (Fernsehfilm)
Modelky s.r.o. (2014)