Folgen(30)
-
Čjornaja polosa (S04E01)
-
Likvidacija (S04E02)
-
Prišel, uviděl, pobedil (S04E03)
-
Ničja (S04E04)
-
Poslednij boj (S04E05)
-
Sudnyj děň (S04E06)
-
Černoje i beloje (S04E07)
-
Prigovor (S04E08)
-
Prostaja formalnosť (S04E09)
-
Mjasniki (S04E10)
-
Nikakich pravil (S04E11)
-
Isčeznovenije (S04E12)
-
Gdě moj syn? (S04E13)
-
Petlja (S04E14)
-
Soputstvujuščije potěri (S04E15)
-
Ja vsjo pro vas znaju (S04E16)
-
Bojňa (S04E17)
-
Posrednik (S04E18)
-
Koncert dlja odinokogo slušatělja (S04E19)
-
Poňať, prostiť (S04E20)
-
Operacija (S04E21)
-
Vstreča starych druzej (S04E22)
-
Gruppa rasformirovana (S04E23)
-
Děňgi rešajut (S04E24)
-
Pjatnadcať minut (S04E25)
-
Adrenalin (S04E26)
-
Poslednij architěktor (S04E27)
-
Čuvstvo jumora (S04E28)
-
Bolšaja igra (S04E29)
-
Nastojaščij architěktor (S04E30)
Besetzung
Anton Vasilev
Sowjetunion
Beste Serien:
Slovo pacana (2023) (Serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Otěl Eleon (2016) (Serie)
Andrey Gulnev
Sowjetunion
Beste Serien:
Trockij (2017) (Serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Mariya Kapustinskaya
Sowjetunion
Beste Serien:
Jesenin (2005) (Serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Sergey Koshonin
Sowjetunion
Beste Serien:
Ubojnaja sila (2000) (Serie)
Brežněv (2005) (Serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Yuriy Arkhangelskiy
Sowjetunion
Dmitriy Solovyov
Sowjetunion
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Šerlok Cholms (2013) (Serie)
Witnesses - Die Zeugen (2015) (Serie)
Anastasiya Zabirova
Sowjetunion
Beste Serien:
Velikaja (2015) (Serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Natalya Myznikova
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Aleksandr Mosolov
Sowjetunion
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Вадим Дубровин
Sowjetunion
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Mažor (2014) (Serie)
Dmitriy Novikov
Sowjetunion
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Dmitriy Gulnev
Sowjetunion
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Mažor (2014) (Serie)
Sergey Fyodorov
Sowjetunion
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Olesya Berezhnaya
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Ольга Сорока
Sowjetunion
Aleksandr Kochetok
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Sergey Ionkin
Sowjetunion
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Денис Старков
Beste Serien:
Kuchňa (2012) (Serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Mikhail Karpenko
Sowjetunion
Beste Serien:
Ubojnaja sila (2000) (Serie)