Kamera:
Peter BeňaMusik:
Čeněk KavečkaBesetzung:
Jitka Ježková, Richard Genzer, Jan Šťastný, Jiří Hána, Lucie Benešová, Ludmila Zábršová-Molínová, Marika Procházková, Petr Vacek, Daniel Kadlec (mehr)Folgen(64)
-
Striptýz (E01)
-
Bobův recept na úspěch (E02)
-
Mišák vs. Godzilla (E03)
-
Jindra home alone (E04)
-
Róza v nesnázích (E05)
-
Cesta do nitra Bobovy duše (E06)
-
Irské překvapení (E07)
-
Šikulové (E08)
-
Meta teta (E09)
-
Záhada zmizelé kašny (E10)
-
Bez šťávy (E11)
-
Malej Karlík (E12)
-
Boj o garáž (E13)
-
Bláznivá Róza (E14)
-
EET volá domů (E15)
-
Instantní úspěch (E16)
-
Mišákova zbraň (E17)
-
Rózina velká výzva (E18)
-
Bob kupuje džubox (E19)
-
Horečka páteční noci (E20)
-
Bína balí Rózu (E21)
-
Přijela k nám Godzilla (E22)
-
Učeň lásky (E23)
-
Khaki kauf (E24)
-
Špeky (E25)
-
Sex, lži a film (E26)
-
Mišák sázkařem (E27)
-
Včely uletěly (E28)
-
Sběratelská vášeň (E29)
-
Belka a zajíček (E30)
Besetzung
Jitka Ježková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Chlap (2022) (Serie)
Richard Genzer
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Dobré ráno, Brno! (2023) (Serie)
Polda (2016) (Serie)
Pouť (2018) (Serie)
Jan Šťastný
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Jiří Hána
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kosmo (2016) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Lucie Benešová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Nadměrné maličkosti (2004) (Serie)
Die Rückkehr der Märchenbraut (1993) (Serie)
Horákovi (2006) (Serie)
Ludmila Zábršová-Molínová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Die Besucher (1983) (Serie)
Pan Tau (1971) (Serie)
Marika Procházková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Okresní přebor (2010) (Serie)
Vodník (2019) (Serie)
Trpaslík (2017) (Serie)
Petr Vacek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Česká soda (1993) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Saturnin (1994) (Serie)
Daniel Kadlec
Beste Serien:
Život je hra (2018) (Serie)
Iveta (2022) (Serie)
Tátové na tahu (2018) (Serie)
Anastasia Chocholatá
Tschechien
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Zkáza Dejvického divadla (2019) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Jakub Štěpán
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Vzteklina (2018) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Miluše Bittnerová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
Soukromé pasti (2008) (Serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)
Ivan Vodochodský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
Polda (2016) (Serie)
Půlnoční zpověď (2023) (Serie)
Radek Bár
Beste Serien:
Dáma a Král (2017) (Serie)
Dvojka na zabití (2021) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Yvetta Blanarovičová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (Serie)
Sanitka (1984) (Serie)
Pražský písničkář (1997) (Serie)
Adéla Gondíková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
sKORO NA mizině (2020) (Serie)
Škoda lásky (2013) (Serie)
Vraždy v kruhu (2015) (Serie)
Michal Novotný
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Devadesátky (2022) (Serie)
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Čapkovy kapsy (2011) (Serie)
Ladislav Hruška
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Jetelín (2016) (Serie)
Dalimil Klapka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Saturnin (1994) (Serie)
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (Serie)
Marek Němec
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Labyrint (2015) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)