Mitwirkende
Kateřina Brožová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Gazdina roba (1992) (Theateraufzeichnung)
Poprask na laguně (1996) (Theateraufzeichnung)
Jacobowski a plukovník (1998) (Theateraufzeichnung)
Aleš Cibulka
Tschechoslowakei
Sandra Pogodová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Blboun (2001) (Theateraufzeichnung)
Nejasná správa o konci sveta (1997)
Pátek čtrnáctého (2003) (Fernsehfilm)
Štefan Skrúcaný
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Koncert pre Jara Filipa (2001) (Konzert)
Legenda o rytieroch zo Sitna - Viva zbor! (2013) (Theateraufzeichnung)
Modrá ruža (1996) (Fernsehfilm)
Ladislav Frej st.
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Signum laudis (1980)
Pavel Trávníček
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Drei Haselnüsse für Aschenbrödel (1973)
Panoptikum der Altstadt Prag (1987) (Serie)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (Serie)
Alice Bendová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Báječná léta pod psa (1997)
Ritter aus Leidenschaft (2001)
Oběti (1999) (Serie)
Petr Jablonský
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tady hlídám já (2012)
Chyťte doktora (2007)
Andílek na nervy (2015)
Jiří Krampol
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Der Tod der herrlichen Rehe (1986)
Signum laudis (1980)
Dvacet let Olympicu (1983) (Konzert)
Pavel Zedníček
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tažní ptáci (1983) (Fernsehfilm)
Bratři Karamazovi (1981) (Theateraufzeichnung)
Tichá bolest (1990)
Václav Vydra nejml.
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Mit dem Teufel ist nicht gut spaßen (1984)
Hřbitov pro cizince (1991) (Fernsehfilm)
Svatební cesta do Jiljí (1983) (Fernsehfilm)
Josef Carda
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Ochránce (2021) (Serie)
Jakub a jeho pán (2014) (Theateraufzeichnung)
La Dame d'Izieu (2007) (Fernsehfilm)
Pavlína Kafková
Beste Filme:
Doktor Faustus (2016) (Theateraufzeichnung)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Udělení milosti se zamítá (2002) (Fernsehfilm)
Ivanka Devátá
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (Theateraufzeichnung)
Nezralé maliny (1980) (Fernsehfilm)
Nejlepší ženská mého života (1968)
Mahulena Bočanová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Dámský krejčí (2012) (Theateraufzeichnung)
Žena z Korinta (1986) (Fernsehfilm)
Michal Novotný
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Devadesátky (2022) (Serie)
Brouk v hlavě (2020) (Theateraufzeichnung)
Famílie (2010) (Theateraufzeichnung)
Daniel Rous
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Devadesátky (2022) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
The Scarlet Pimpernel (1999) (Serie)
Michal Kavalčík
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Komici s.r.o. v Lucerně (2016) (Theateraufzeichnung)
Po čem muži touží 2 (2022)
Zlatník Ondra (1995) (Fernsehfilm)
Oldřich Navrátil
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Dívčí válka (1991) (Theateraufzeichnung)
Všichni moji blízcí (1999)
David Suchařípa
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Král Lear (2003) (Theateraufzeichnung)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (Serie)
Les Misérables - Gefangene des Schicksals (2000) (Serie)