Regie:
Štěpán VodrážkaBesetzung:
Roman Ondráček, Miloš Pokorný, Petr Čtvrtníček, Karel Gott, David Matásek, Jiří Mádl, Jiří Langmajer, Marek Taclík, Zdeněk Izer, Jan Hřebejk, Jan Kanyza (mehr)Besetzung
Roman Ondráček
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Nestyda (2008)
Ten, kdo tě miloval (2018)
Miloš Pokorný
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Nestyda (2008)
Líbáš jako ďábel (2012)
Ten, kdo tě miloval (2018)
Petr Čtvrtníček
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Česká soda (1998)
Kouř (1990)
Anděl Páně 2 (2016)
Karel Gott
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Semafor - Největší hity (2005) (Videokompilation)
Devadesátky (2022) (Serie) - Arch.
Dvacet let Olympicu (1983) (Konzert)
David Matásek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Einzelgänger (2000)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Audience u královny (2021) (Theateraufzeichnung)
Jiří Mádl
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Prvok, Šampón, Tečka a Karel (2021)
Colette (2013)
Probudím se včera (2012)
Jiří Langmajer
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Král Lear (2003) (Theateraufzeichnung)
Tichá bolest (1990)
Královský život otroka (1992) (Fernsehfilm)
Marek Taclík
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dukla 61 (2018) (Fernsehfilm)
Brouk v hlavě (2002) (Fernsehfilm)
Operace Silver A (2007) (Fernsehfilm)
Zdeněk Izer
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Menší krize v televize !? (2001)
Kanál Izer I (1994)
Česká policejní akademie 1. (1993) (Fernsehfilm)
Jan Hřebejk
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Das Jahr des Teufels (2002)
Šakalí léta (1993)
Šeptej (1996)
Jan Kanyza
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Utrpení mladého Boháčka (1969)
Lovec (1980) (Fernsehfilm)
Leoš Noha
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Protektor (2009)
Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka (2012)
Nevinné lži (2013) (Serie)
Lukáš Pavlásek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Im Himmel ist auch Platz für Mäuse (2021)
Občanský průkaz (2010)
Der Kronprinz (2015) (Fernsehfilm)
Jaromír Bosák
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Vyšehrad: Fylm (2022)
Vyšehrad: Seryjál (2021)
Der Geschmack des Todes (1995)
Jiří Bartoška
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Bratři Karamazovi (1981) (Theateraufzeichnung)
Hřbitov pro cizince (1991) (Fernsehfilm)
Smysl pro tumor (2024) (Serie)
David Suchařípa
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Král Lear (2003) (Theateraufzeichnung)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (Serie)
Les Misérables - Gefangene des Schicksals (2000) (Serie)
Felix Slováček
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Dvacet let Olympicu (1983) (Konzert)
Karel Gott v Lucerně (1982) (Konzert)
Síť na bludičku (1983) (Fernsehfilm)
Xindl X
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Pravý rytíř (2016) (Fernsehfilm)
Věčně tvá nevěrná (2018)
Dan Bárta
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Jesus Christ Superstar (2005) (Theateraufzeichnung)
Der Blumenstrauss (2000)
Národ sobě - kultura tobě (2021) (Konzert)
Antonín Panenka
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Sonáta pro zrzku (1980)
Objev na Střapaté hůrce (1962)