Regie:
Biser A. ArichtevDrehbuch:
Jan CoufalKamera:
Martin SchinabekMusik:
David SolařBesetzung:
Jiří Vyorálek, Ján Koleník, Anna Fialová, Markéta Plánková, Kristýna Boková, Jan Vlasák, Veronika Arichteva, Vladimír Polívka, Pavel Batěk, Robert Urban (mehr)Folgen(13)
-
Díl první (S02E01)
-
Díl druhý (S02E02)
-
Díl třetí (S02E03)
-
Díl čtvrtý (S02E04)
-
Díl pátý (S02E05)
-
Díl šestý (S02E06)
-
Díl sedmý (S02E07)
-
Díl osmý (S02E08)
-
Díl devátý (S02E09)
-
Díl desátý (S02E10)
-
Díl jedenáctý (S02E11)
-
Díl dvanáctý (S02E12)
-
Díl třináctý (S02E13)
Inhalte(1)
The epic period drama’s second season returns to the lives of the Valenta family. Jaroslav is released from prison after eight years and is determined to get back everything he had lost. Society has changed in the meantime, however, and a fresh start will be hard. His brother Vladimír takes care of the family but a friend’s return from the war reveals dark secrets which may put the family in danger. (Finále Plzeň)
(mehr)Besetzung
Karolína Krézlová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Das Boot (2018) (Serie)
První republika (2014) (Serie)
Sanitka 2 (2013) (Serie)
Pavel Mareš
Tschechoslowakei
Beste Serien:
První republika (2014) (Serie)
Allmen (2017) (Serie)
Polda (2016) (Serie)
Ivan Sochor
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Vzteklina (2018) (Serie)
Jakub Krejča
Beste Serien:
První republika (2014) (Serie)
Bohéma (2017) (Serie)
Krejzovi (2018) (Serie)
Jan Révai
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Rapl (2016) (Serie)
Sex O'Clock (2023) (Serie)
Volha (2023) (Serie)
Anna Lucie Schollerová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
První republika (2014) (Serie)
Šeptej Nahá Stín (2019) (Serie)
Slunečná (2020) (Serie)
Luboš Veselý
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Herec (2020) (Serie)
Stanislav Zindulka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Jaroslav Vlach
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Štěpán Tuček
Tschechien
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Případ Roubal (2021) (Serie)
První republika (2014) (Serie)
Marek Pospíchal
Sowjetunion
Beste Serien:
Smysl pro tumor (2024) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Václav Veselý
Tschechien
Beste Serien:
Zrádci (2020) (Serie)
První republika (2014) (Serie)
Polda (2016) (Serie)
Alena Mihulová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Okresní přebor (2010) (Serie)
Tři králové (1998) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Vanda Chaloupková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
První republika (2014) (Serie)
Stylista (2018) (Serie)
Kafe & Cigárko (2017) (Serie)
Roberta Pracná
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vzteklina (2018) (Serie)
První republika (2014) (Serie)
Místo zločinu Ostrava (2020) (Serie)
Vilém Čápek
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
První republika (2014) (Serie)
Znamení koně (2011) (Serie)
Martin Trnavský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Nevinné lži (2013) (Serie)
Četníci z Luhačovic (2017) (Serie)
Jan Kolařík
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Devadesátky (2022) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Vladimír T. Gottwald
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
První republika (2014) (Serie)
Regina Řandová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Panoptikum der Altstadt Prag (1987) (Serie)
Sex O'Clock (2023) (Serie)