Mitwirkende
Dalibor Gondík
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Noc rozhodnutí (1993) (Fernsehfilm)
Touha (2011) (Theateraufzeichnung)
Faust (1989) (Fernsehfilm)
Adéla Gondíková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Klauni a vlastenci (1991) (Fernsehfilm)
Všechno nejlepší! (2006)
Vraždy v kruhu (2015) (Serie)
Petr Rychlý
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Periferie (2017) (Theateraufzeichnung)
Blboun (2001) (Theateraufzeichnung)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Yvetta Blanarovičová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (Serie)
Vrať se do hrobu! (1989)
Travis (1996) (Fernsehfilm)
Leona Machálková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dracula (1996) (Theateraufzeichnung)
Karel Svoboda 65 (2004) (Konzert)
Šakalí léta (1993)
Helena Vondráčková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Das Märchen von Hans und Marie (1980)
Die wahnsinnig traurige Prinzessin (1968)
Zlatý slavík 1973 (1974) (Konzert)
Josef Alois Náhlovský
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Sanatorium (2009) (Theateraufzeichnung)
Miluji tě modře (2017)
Jak se krotí krokodýli (2006)
Josef Mladý
Tschechoslowakei
Hana Zagorová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Karel Svoboda 65 (2004) (Konzert)
Ztracený v O2 aréně (2020) (Konzert)
Hitparáda 60. let (2008) (Musikvideo)
Štefan Margita
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Pocta Haně Zagorové (2024) (Konzert)
Vánoční koncert Hany Zagorové (2000) (Konzert)
Pocta Karlu Gottovi (2022) (Konzert)
Vladimír Čech ml.
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Ein Tag für meine Liebe (1976)
Oběti a vrazi (2000)
Die Auferstehung (2001) (Fernsehfilm)
Milan Pitkin
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Kameňák 4 (2013)
Vánoční Kameňák (2015)
Petr Martinák
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Princ Mamánek (2022)
Na Brusel, Vávro! Na Brusel! (2009) (Theateraufzeichnung)
Pánská jízda (2004)
Karel Šíp
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Lauf, Ober, lauf! (1980)
Homolkas auf Urlaub (1972)
Miloslav Šimek
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Dvacet let Olympicu (1983) (Konzert)
Zlatý slavík 1973 (1974) (Konzert) - Moderator
Kam doskáče ranní ptáče (1987)
Zuzana Bubílková
Tschechoslowakei
Petr Novotný
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Trhák (1980)
Cesta z města (2000)
Angelika (2007) (Theateraufzeichnung)
Lucie Zedníčková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dokonalá svatba (2010) (Theateraufzeichnung)
Saturnin (1994)
Liebe zwischen Regentropfen (1979)
Martin Dejdar
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tichá bolest (1990)
Brouk v hlavě (2002) (Fernsehfilm)
45 let Ypsilonky (2011) (Theateraufzeichnung)
Lucie Bílá
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dracula (1996) (Theateraufzeichnung)
Anděl Páně 2 (2016)
Johanka z Arku (2003) (Theateraufzeichnung)