Regie:
Tomáš TintěraDrehbuch:
Markéta ZinnerováKamera:
Jan PlesníkMusik:
Zdenek MertaBesetzung:
Eva Horká, Gabriela Vránová, Rostislav Kuba, František Řehák, Danuše Klichová, Jan Hartl, Jan Šťastný, Nela Boudová, Regina Řandová, Michaela Doležalová, Jan Kehár, Ivan Dědeček, Jana Postlerová (mehr)Besetzung
Eva Horká
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dívka s mušlí (1980)
Frau Holle (1985)
Laskavý divák promine (1994) (Serie)
Gabriela Vránová
Slowakischer Staat
Beste Filme:
Tažní ptáci (1983) (Fernsehfilm)
Ubohý pan Kufalt (1981) (Fernsehfilm)
Wie man den Vater in die Besserungsanstalt bekommt (1978) (Fernsehfilm)
Rostislav Kuba
Tschechoslowakei
Beste Filme:
S Pydlou v zádech (1985) (Theateraufzeichnung)
Všichni moji blízcí (1999)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (Fernsehfilm)
František Řehák
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Das einsame Haus am Waldesrand (1976)
Die Erfindung des Verderbens (1958)
Das Wildschwein ist los (1983)
Danuše Klichová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Louis Pasteur (1977) (Fernsehfilm)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Das Jahr des Teufels (2002)
Jan Hartl
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Heimat, süße Heimat (1985)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Jan Šťastný
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Brouk v hlavě (2020) (Theateraufzeichnung)
Der Bastard muss sterben (1998)
Nela Boudová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Kolya (1996)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Regina Řandová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Panoptikum der Altstadt Prag (1987) (Serie)
Oznamuje se láskám vašim (1988)
Bota jménem Melichar (1983)
Michaela Doležalová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (Theateraufzeichnung)
Lhář (2005) (Theateraufzeichnung)
Faidra (2008) (Theateraufzeichnung)
Jan Kehár
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Die Prinzessin mit der langen Nase (1983)
Rübezahl und die Skiläufer (1980)
Ivan Dědeček
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Únosy bez výkupného (1983) (Fernsehfilm)
Principálka (1986) (Fernsehfilm)
Záviš a Kunhuta (1985) (Fernsehfilm)
Jana Postlerová
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Stíny horkého léta (1977)
Kamenný řád (1975) (Serie)
Lebensborn - Gestohlene Liebe (2000)
Drahomír Ožana
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Arrowsmith (1997) (Serie)
Malé zlaté slnko (1981) (Fernsehfilm)
Mimořádný případ (1989) (Fernsehfilm)
Jana Lukešová
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Tvář za oknem (1985) (Fernsehfilm)
Píšťaličko, otloukej se (1988) (Fernsehfilm)
Jan (1991) (Fernsehfilm)
Magda Šputová
Beste Filme:
Za svědka půjde počítač (1987) (Fernsehfilm)
Píšťaličko, otloukej se (1988) (Fernsehfilm)
Už se nebojím (1984)
Pavel Handl
Beste Filme:
Kamenný řád (1975) (Serie)
Noc nevěsty (1967)
Bumerang (1996)
Naděžda Letenská
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Únosy bez výkupného (1983) (Fernsehfilm)
Věčný tulák (1990) (Fernsehfilm)
Arrowsmith (1997) (Serie)
Miroslav Kudela
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Věčný tulák (1990) (Fernsehfilm)
Věra Janků
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Udělení milosti se zamítá (2002) (Fernsehfilm)
Vincenz Priessnitz (1999)