Regie:
Milan PeloušekDrehbuch:
Zdeněk DufekKamera:
Jiří KačírekMusik:
Josef CeremugaBesetzung:
Libuše Geprtová, Leopold Franc, Helena Trýbová, Ladislav Mareček, Josef Štefl, Jiří Chalupa, Oldřich Celerýn, Milan Pásek, Eva Hradilová, Jana Hlaváčková, Jana Ebertová, Olga Hauková-Šteflová (mehr)Besetzung
Libuše Geprtová
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Bratři Karamazovi (1981) (Theateraufzeichnung)
V zámku a podzámčí (1981) (Fernsehfilm)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (Fernsehfilm)
Leopold Franc
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Okénko (1967) (Fernsehfilm)
Heute kam ein Neuer (1981)
Opustíš-li mne... (1978) (Fernsehfilm)
Helena Trýbová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Konec velkých prázdnin (1996) (Serie)
Mejdan na písku (1979) (Fernsehfilm)
Ladislav Mareček
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Strýčkův sen (1971) (Fernsehfilm)
Sestra Amáta (1989) (Fernsehfilm)
Josef Štefl
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Fäuste im Dunkeln (1986)
Šerif za mrežami (1965)
Jdi za zeleným světlem (1968) (Fernsehfilm)
Jiří Chalupa
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Obžalovaný (1964)
Případ korneta Jelagina (1968) (Fernsehfilm)
Letos v září (1962)
Oldřich Celerýn
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Mein Herr, Sie sind eine Witwe (1970)
Okénko (1967) (Fernsehfilm)
Jdi za zeleným světlem (1968) (Fernsehfilm)
Milan Pásek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Klec (1973) (Fernsehfilm)
Moudrý Engelbert (1968) (Fernsehfilm)
Eva Hradilová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Strýčkův sen (1971) (Fernsehfilm)
Šťastný Jim (1969) (Fernsehfilm)
Jana Hlaváčková
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Das Tal der Bienen (1967)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Poslední návrat (1982) (Fernsehfilm)
Jana Ebertová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Cesta do hlubin študákovy duše (1939)
Strýčkův sen (1971) (Fernsehfilm)
Poslední návrat (1982) (Fernsehfilm)
Olga Hauková-Šteflová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Šťastný Jim (1969) (Fernsehfilm)
Náš dědek Josef (1976)
Osudná smyčka (1967) (Fernsehfilm)
Jiří Papež
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Babička (1940)
Zde jsou lvi (1958)
Josef Němeček
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Adelheid (1969)
Den sedmý, osmá noc (1969)
Pět holek na krku (1967)
Miloslav Kročil
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
První den mého syna (1964)
Perlový náhrdelník (1965)
Arnošt Navrátil
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Die Erfindung des Verderbens (1958)
Prokop Diviš (1977) (Fernsehfilm)
Jdi za zeleným světlem (1968) (Fernsehfilm)
Stanislav Zindulka
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Der Tod der herrlichen Rehe (1986)
Burning Bush - Die Helden von Prag (2013) (Fernsehfilm)
Jaroslav Kuneš
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Stromy umírají vstoje (1998) (Fernsehfilm)
Je třeba zabít Sekala (2018) (Theateraufzeichnung)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Jiří Bartoška
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Bratři Karamazovi (1981) (Theateraufzeichnung)
Hřbitov pro cizince (1991) (Fernsehfilm)
Smysl pro tumor (2024) (Serie)
Marcela Dürrová
Beste Filme:
Brouk v hlavě (1998) (Theateraufzeichnung)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Případ Salieri (1991) (Fernsehfilm)