Gympl s (r)učením omezeným - Série 2 (2013) (Staffel)
Regie:
Libor KodadKamera:
Jan FilipBesetzung:
Dana Batulková, Lucie Benešová, Jan Šťastný, Ondřej Gregor Brzobohatý, Zuzana Bydžovská, Jan Révai, Marta Jandová, Kamila Sedlárová, Milan Šteindler, Kristýna Leichtová, Jáchym Kraus (mehr)Besetzung
Dana Batulková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Čapkovy kapsy (2011) (Serie)
Oběti (1999) (Serie)
Lucie Benešová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Nadměrné maličkosti (2004) (Serie)
Die Rückkehr der Märchenbraut (1993) (Serie)
Horákovi (2006) (Serie)
Jan Šťastný
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Ondřej Gregor Brzobohatý
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Setkání s hvězdou (2011) (Serie)
Iveta (2022) (Serie)
Linka (2019) (Serie)
Zuzana Bydžovská
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Tisícročná včela (1983) (Serie)
Z hříček o královnách (1994) (Serie)
Jan Révai
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Rapl (2016) (Serie)
Sex O'Clock (2023) (Serie)
Volha (2023) (Serie)
Marta Jandová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (Serie)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (Serie)
Doktoři z Počátků (2013) (Serie)
Kamila Sedlárová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Polda (2016) (Serie)
Půlnoční zpověď (2023) (Serie)
Milan Šteindler
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (Serie)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Česká soda (1993) (Serie)
Kristýna Leichtová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tři tygři (2019) (Serie)
Sex O'Clock (2023) (Serie)
Soukromé pasti (2008) (Serie)
Jáchym Kraus
Tschechien
Beste Serien:
Soukromé pasti (2008) (Serie)
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (Serie)
To nevymyslíš! (2005) (Serie)
Květa Fialová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Der junge Herr Vek (1970) (Serie)
Josef Polášek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Večery Analogonu (2002) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Komediograf (2003) (Serie)
Jiří Zapletal
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Josef Kubáník
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Půlnoční zpověď (2023) (Serie)
Temný Kraj (2017) (Serie)
Eva Novotná
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Robert Nebřenský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (Serie)
Smysl pro tumor (2024) (Serie)
Miloslav Mejzlík
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Hana Gregorová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tisícročná včela (1983) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Lajna (2017) (Serie)
Ondřej Rychlý
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
Trapasy (2007) (Serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (Serie)