Regie:
Ludvík RážaDrehbuch:
Stanislav RudolfKamera:
Milan DostálMusik:
Vadim PetrovBesetzung:
Jana Štěpánková, Martin Stropnický, Vladimíra Hejtmánková, Vladimír Brabec, Míla Myslíková, Zdeněk Řehoř, Marie Motlová, Jana Hlaváčová, Marie Brožová, Libuše Havelková, Alena Kreuzmannová (mehr)Besetzung
Jana Štěpánková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Přišel na večeři (1981) (Theateraufzeichnung)
Alexandr Dumas starší (1970) (Serie)
Na útěku (2012) (Theateraufzeichnung)
Martin Stropnický
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Krvavá svatba (1987) (Theateraufzeichnung)
Mapa zámořských objevů (1978) (Fernsehfilm)
P.F. 77 (2003) (Fernsehfilm)
Vladimír Brabec
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Hamlet (1986) (Theateraufzeichnung)
Lišák Pseudolus (1960) (Fernsehfilm)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Míla Myslíková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Marek, reich mir die Feder! (1976)
Der Leichenverbrenner (1968)
Heimat, süße Heimat (1985)
Zdeněk Řehoř
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Cyrano z Bergeracu (1986) (Theateraufzeichnung)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Dnes naposled (1958)
Marie Motlová
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Marek, reich mir die Feder! (1976)
Ecce homo Homolka (1969)
Petroleumlampen (1971)
Jana Hlaváčová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Hamlet (1986) (Theateraufzeichnung)
Naši furianti (1983) (Theateraufzeichnung)
Ikarův pád (1977) (Fernsehfilm)
Marie Brožová
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Das gestohlene Luftschiff (1966)
Alexandr Dumas starší (1970) (Serie)
Návrat pana Ryšánka (1971) (Fernsehfilm)
Libuše Havelková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Jako kníže Rohan (1983) (Fernsehfilm)
Der Strohwitwer (1964) (Fernsehfilm)
Byl jednou jeden dům (1974) (Serie)
Alena Kreuzmannová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Wie man den Vater in die Besserungsanstalt bekommt (1978) (Fernsehfilm)
Die Erfindung des Verderbens (1958)
Der Brave Soldat Schwejk in Prag (1956)
Antonín Hardt
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Ubohý pan Kufalt (1981) (Fernsehfilm)
Král Krysa (1979) (Theateraufzeichnung)
Jan Cmíral st.
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Aktion Kugelblitz (1978)
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)
Michal Pešek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Cyrano z Bergeracu (1986) (Theateraufzeichnung)
Panoptikum der Altstadt Prag (1987) (Serie)
Poslední motýl (1990)
Čestmír Řanda st.
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Ikarův pád (1977) (Fernsehfilm)
Tažní ptáci (1983) (Fernsehfilm)
Ubohý pan Kufalt (1981) (Fernsehfilm)
Josef Větrovec
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Das gestohlene Luftschiff (1966)
Byl jednou jeden dům (1974) (Serie)
Svatební cesta do Jiljí (1983) (Fernsehfilm)
Jana Drbohlavová
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Charleyova teta (1969) (Theateraufzeichnung)
Vajíčko (1968) (Fernsehfilm)
Auf dem Kometen (1970)