Mitwirkende
Josef Abrhám
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Marek, reich mir die Feder! (1976)
Revizor (1971) (Theateraufzeichnung)
Hráči (1983) (Theateraufzeichnung)
Jiřina Jirásková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Lebemänner (1969)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Jiřina Bohdalová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dům na nebesích (1984) (Theateraufzeichnung)
Těžká Barbora (1960) (Theateraufzeichnung)
Pohádky pod sněhem (1985)
Václav Voska
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Vajíčko (1968) (Fernsehfilm)
Vernunftehen (1968) (Serie) - Schauspieler*in, Erzähler
Bílá paní (1965)
Miloš Kopecký
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Semafor - Největší hity (2005) (Videokompilation)
Dům na nebesích (1984) (Theateraufzeichnung)
Es war einmal ein König (1954)
Viktor Preiss
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Mit dem Teufel ist nicht gut spaßen (1984)
Brouk v hlavě (2020) (Theateraufzeichnung)
Scapinova šibalství (1980) (Fernsehfilm)
Jiří Korn
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Jesus Christ Superstar (2005) (Theateraufzeichnung)
Dracula (1996) (Theateraufzeichnung)
Mamzelle Nitouche (1977) (Fernsehfilm)
Daniel Hůlka
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dracula (1996) (Theateraufzeichnung)
Monte Cristo (2002) (Theateraufzeichnung)
Legenda Zdeněk Borovec (2022) (Konzert)
Laďka Kozderková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Liebe zwischen Regentropfen (1979)
Der fesche Hubert (1984)
Pohádka o mokrosuchém štěstí (1981) (Fernsehfilm)
Ljuba Hermanová
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Melde gehorsamst - Der brave Soldat Schwejk (1957)
Pan Jordán a Habada (1968) (Fernsehfilm)
Nezlobte dědečka (1934)
Vladimír Dvořák
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Wenn der Kater kommt (1963)
Malí medvědáři (1957)
Zaostřit, prosím! (1956)
Marek Eben
Tschechoslowakei
Beste Filme:
45 let Ypsilonky (2011) (Theateraufzeichnung)
Praha stověžatá (2016) (Theateraufzeichnung)
Arabesky (1987) (Fernsehfilm)
Luděk Nekuda
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Bylo čtvrt a bude půl (1968)
Jiří Císler
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Pohádky pod sněhem (1985)
Das Ohr (1970)
Zlatí úhoři (1979) (Fernsehfilm)
Jitka Molavcová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Amadeus (1984)
Lerchen am Faden (1969)
Michal Tučný - Fidlej a hraj (2008) (Videokompilation)
Libuše Šafránková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Die Volksschule (1991)
Heimat, süße Heimat (1985)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Zdeněk Svěrák
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dobytí severního pólu (2006) (Theateraufzeichnung)
Záskok (1997) (Theateraufzeichnung)
Dobytí severního pólu (1987) (Theateraufzeichnung)
Ladislav Smoljak
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dobytí severního pólu (2006) (Theateraufzeichnung)
Dobytí severního pólu (1987) (Theateraufzeichnung)
Dlouhý, Široký a Krátkozraký (1987) (Theateraufzeichnung)
Iva Janžurová
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Ikarův pád (1977) (Fernsehfilm)
Marek, reich mir die Feder! (1976)
Ubohý pan Kufalt (1981) (Fernsehfilm)
Jiří Wimmer
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Die Kraken aus dem zweiten Stock (1986)