Drehbuch:
Pavel Křemen, Jan Mudra, Tomáš Hanák, Petr Slavík, Markéta Dobiášová, Alena Činčerová (mehr)Musik:
Ladislav FaktorBesetzung:
Pavel Bobek, Petr Nárožný, Zuzana Burešová, Petra Němcová, Tereza Maxová, Karel Vejřík, Petr Slavík, Alena Mihulová, Vilma Cibulková, Viktor Polesný, Jiřina Jirásková, Stanislav Fišer (mehr)Folgen(41)
-
13. komnata Pavla Bobka (S02E01)
-
13. komnata Petry Němcové (S02E02)
-
13. komnata Aleny Mihulové (S02E03)
-
13. komnata Stanislava Fišera (S02E04)
-
13. komnata Liběny Hlinkové (S02E05)
-
13. komnata Heleny Štáchové (S02E06)
-
13. komnata Romana Skamene (S02E07)
-
13. komnata Václava Neckáře (S02E08)
-
13. komnata Petra Jandy (S02E09)
-
13. komnata Remigia Machury (S02E10)
-
13. komnata Dušana Kleina (S02E11)
-
13. komnata Jany Kopecké (S02E12)
-
13. komnata Lenky Kořínkové (S02E13)
-
13. komnata Jožo Ráže (S02E14)
-
13. komnata Karla Weinlicha (S02E15)
-
13. komnata Tomáše Hanáka (S02E16)
-
13. komnata Luďka Soboty (S02E17)
-
13. komnata Ivana Martina Jirouse (S02E18)
-
13. komnata Ireny Obermannové (S02E19)
-
13. komnata Ladi Kerndla (S02E20)
-
13. komnata Michaely Kudláčkové (S02E21)
-
13. komnata Jitky Zelenkové (S02E22)
-
13. komnata Tomáše Halíka (S02E23)
-
13. komnata Martina Zounara (S02E24)
-
13. komnata Wabiho Daňka (S02E25)
-
13. komnata Pavly Sudové (S02E26)
-
13. komnata Báry Basikové (S02E27)
-
13. komnata Yvonne Přenosilové (S02E28)
-
13. komnata Daniely Filipiové (S02E29)
-
13. komnata Jana Přeučila (S02E30)
Besetzung
Pavel Bobek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Česká soda (1993) (Serie)
Maigret (1991) (Serie)
Inženýrská odysea (1979) (Serie)
Petr Nárožný
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Paul und Brigitta (1976) (Serie)
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Škola za školou (1981) (Serie)
Zuzana Burešová
Tschechoslowakei
Petra Němcová
Tschechoslowakei
Tereza Maxová
Tschechoslowakei
Karel Vejřík
Protektorat Böhmen und Mähren
Petr Slavík
Tschechoslowakei
Alena Mihulová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Okresní přebor (2010) (Serie)
Tři králové (1998) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Vilma Cibulková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (Serie)
Dabing Street (2018) (Serie)
Viktor Polesný
Tschechoslowakei
Jiřina Jirásková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Zahrada (1974) (Serie)
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Stanislav Fišer
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Otakar Brousek st.
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Česká soda (1993) (Serie)
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Es waren einmal zwei Schreiber (1972) (Serie) - Erzähler
Zdeněk Hruška st.
Tschechoslowakei
Eva Herzigová
Tschechoslowakei
Martin Klásek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Hurvínkův rok (2003) (Serie)
Helena Štáchová
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Znovu u Spejbla a Hurvínka (1974) (Serie)
Na návštěvě u Spejbla a Hurvínka (1972) (Serie)
Hurvínek vzduchoplavcem (1997) (Serie)
Hana Křížková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Sanitka 2 (2013) (Serie)
Svatby v Benátkách (2014) (Serie)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (Serie)
Ivan Jonák
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Devadesátky (2022) (Serie) - Arch.
Pomalé šípy (1993) (Serie)
Roman Skamene
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (Serie)
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)