Kamera:
Michal Černý, Petr Koblovský, Patrik Hoznauer, Robert Novák, David Ployhar, Vladko Omasta (mehr)Besetzung:
Tibor Szilvási, Tereza Pergnerová, Jan Cimický, Jana Ciglerová, Barbora Tachecí, Petr Weiss, David Matásek, Mirjam Landa, Daniel Landa, Jiří X. Doležal, Petr Šimůnek, Richard Müller, Jan Lacina (mehr)Folgen(25)
-
13. komnata Terezy Pergnerové (S01E01)
-
13. komnata Daniela Landy (S01E02)
-
13. komnata Richarda Müllera (S01E03)
-
13. komnata Jana Nedvěda (S01E04)
-
13. komnata Evy Holubové (S01E05)
-
13. komnata Martina Kociána (S01E06)
-
13. komnata Mirky Čejkové (S01E07)
-
13. komnata Evy Pilarové (S01E08)
-
13. komnata Kamily Moučkové (S01E09)
-
13. komnata Borise Hybnera (S01E10)
-
13. komnata Venduly Svobodové (S01E11)
-
13. komnata Jaroslava Hutky (S01E12)
-
13. komnata Michala Horáčka (S01E13)
-
13. komnata Hany Zagorové (S01E14)
-
13. komnata Michala Davida (S01E15)
-
13. komnata Jaroslava Pouzara (S01E16)
-
13. komnata Daniela Bárty (S01E17)
-
13. komnata Jana Potměšila (S01E18)
-
13. komnata Pavla Koláře (S01E19)
-
13. komnata Jiřího Krytináře (S01E20)
-
13. komnata Chantal Poullain (S01E21)
-
13. komnata Táni Fischerové (S01E22)
-
13. komnata Pavla Vítka (S01E23)
-
13. komnata Květy Fialové (S01E24)
-
13. komnata Yvetty Kornové (S01E25)
Besetzung
Tereza Pergnerová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Devadesátky (2022) (Serie) - Arch.
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Nanebevstoupení L. L. (1994) (Serie)
Jan Cimický
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Stopy života (2013) (Serie)
Sanitka 2 (2013) (Serie)
Bastardi (2014) (Serie)
Barbora Tachecí
Tschechoslowakei
Petr Weiss
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Nadměrné maličkosti (2004) (Serie)
David Matásek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Tři králové (1998) (Serie)
Mirjam Landa
Bundesrepublik Deutschland
Daniel Landa
Tschechoslowakei
Beste Serien:
České století (2013) (Serie)
Největší z Pierotů (1990) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Jiří X. Doležal
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kinetická encyklopedie všehomíra (1998) (Serie)
Petr Šimůnek
Tschechoslowakei
Richard Müller
Tschechoslowakei
František Nedvěd
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Škoda lásky (2013) (Serie)
Petr Novotný
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Pra pra pra (2000) (Serie)
Honza Dědek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
sKORO NA mizině (2020) (Serie)
Jan Nedvěd
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ordinace v růžové zahradě (2005) (Serie)
Ivana Chýlková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kancelář Blaník (2014) (Serie)
Z hříček o královnách (1994) (Serie)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (Serie)
Jan Kraus
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Záhada hlavolamu (1969) (Serie)
Večery Analogonu (2002) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Eva Holubová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Historky od krbu (1994) (Serie)
Volha (2023) (Serie)