Regie:
Jana SemschováKamera:
Petr PolákBesetzung:
Boris Rösner, Ilona Svobodová, Věra Kubánková, Radoslav Brzobohatý, Pavel Soukup, Zdeněk Žák, František Němec, Dana Batulková, Alena Konopíková, Jiří Štěpnička, Vlastimil Zavřel, Jakub Zdeněk (mehr)Besetzung
Boris Rösner
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Hamlet (1986) (Theateraufzeichnung)
Lauf, Ober, lauf! (1980)
Poslední dopis (1973) (Fernsehfilm)
Ilona Svobodová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Soudné sestry (2007) (Theateraufzeichnung)
Merlin aneb Pustá zem (1988) (Theateraufzeichnung)
Brouk v hlavě (2002) (Fernsehfilm)
Věra Kubánková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Der Phantastische Planet (1973)
Válka vypukne po přestávce (1978) (Theateraufzeichnung)
Panoptikum der Altstadt Prag (1987) (Serie)
Radoslav Brzobohatý
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Král Krysa (1979) (Theateraufzeichnung)
Lucerna (1967) (Fernsehfilm)
Alle guten Landsleute (1968)
Pavel Soukup
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Lovec (1980) (Fernsehfilm)
Zatmění všech sluncí (1987) (Fernsehfilm)
Anatomie zrady (2020) (Fernsehfilm)
Zdeněk Žák
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Merlin aneb Pustá zem (1988) (Theateraufzeichnung)
Návštěva z vesmíru (1977) (Fernsehfilm)
Šťastlivec Sulla (1991) (Fernsehfilm)
František Němec
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Hamlet (1986) (Theateraufzeichnung)
Wie man den Vater in die Besserungsanstalt bekommt (1978) (Fernsehfilm)
Das Ohr (1970)
Dana Batulková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Záhadná paní Savageová (1997) (Fernsehfilm)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Trampoty pana Humbla (1997) (Fernsehfilm)
Alena Konopíková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Lokis (1986) (Fernsehfilm)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Panoptikum der Altstadt Prag (1987) (Serie)
Jiří Štěpnička
Großbritannien
Beste Filme:
Hamlet (1986) (Theateraufzeichnung)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Rok na vsi (1995) (Theateraufzeichnung)
Vlastimil Zavřel
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (Theateraufzeichnung)
Soudné sestry (2007) (Theateraufzeichnung)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Jakub Zdeněk
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Ztracená brána (2012) (Serie)
Skalpell, bitte (1985)
Městem chodí Mikuláš (1992) (Fernsehfilm)
Jiří Havel
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Poslední dopis (1973) (Fernsehfilm)
Královský život otroka (1992) (Fernsehfilm)
Lokis (1986) (Fernsehfilm)
Jakub Marek
Beste Filme:
Strašidlo cantervillské (1989) (Fernsehfilm)
Uloupené dětství (1986) (Fernsehfilm)
Pojď, dáme sbohem žízni (1987) (Fernsehfilm)
Valérie Zawadská
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)
Kráva (1993)
Hřbitov pro cizince (1991) (Fernsehfilm)
Václav Kotva
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Marek, reich mir die Feder! (1976)
Jako kníže Rohan (1983) (Fernsehfilm)
Der Leichenverbrenner (1968)
Vít Pešina
Beste Filme:
Ubohý pan Kufalt (1981) (Fernsehfilm)
Lauf, Ober, lauf! (1980)
Der Tod der herrlichen Rehe (1986)