Regie:
Evžen NěmecDrehbuch:
Jan MíkaKamera:
František BezděkMusik:
Vadim PetrovBesetzung:
Josef Karlík, Jiřina Froňková, Jiřina Jelenská, Zuzana Fišárková, Milena Asmanová, Marcela Peňázová, Tomáš Jirman, Karel Vochoč, Josef Kudílek, Milan Šulc, Alexej Pyško, Přemysl Matoušek (mehr)Besetzung
Josef Karlík
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Wie man den Vater in die Besserungsanstalt bekommt (1978) (Fernsehfilm)
Racek (1976) (Theateraufzeichnung)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Jiřina Froňková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Postel s nebesy (1980) (Serie)
Stavy rachotí (1983) (Serie)
Umění nestárnout (1989) (Fernsehfilm)
Jiřina Jelenská
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Der Tod der herrlichen Rehe (1986)
Achtung, Visite! (1981)
Gute Tauben kehren immer zurück (1988)
Zuzana Fišárková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Romeo, Julia und die Finsternis (1959)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Morgiana (1972)
Milena Asmanová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Der Brave Soldat Schwejk in Prag (1956)
Kamenný řád (1975) (Serie)
Vincenz Priessnitz (1999)
Marcela Peňázová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Šťastlivec Sulla (1991) (Fernsehfilm)
Petr a Jan (1988) (Fernsehfilm)
Sestra Amáta (1989) (Fernsehfilm)
Tomáš Jirman
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Zátopek (2021)
Udělení milosti se zamítá (2002) (Fernsehfilm)
Karel Vochoč
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Alle guten Landsleute (1968)
Návštěva z vesmíru (1977) (Fernsehfilm)
Kamenný řád (1975) (Serie)
Josef Kudílek
Österreich
Beste Filme:
Kamenný řád (1975) (Serie)
Stud (1967)
Haldy (1973) (Serie)
Milan Šulc
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Stíny horkého léta (1977)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Věčný tulák (1990) (Fernsehfilm)
Alexej Pyško
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Sluha dvou pánů (2000) (Theateraufzeichnung)
Lauf, Ober, lauf! (1980)
Paní Marjánka, matka pluku aneb Ženské srdce (1980) (Fernsehfilm)
Přemysl Matoušek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Návštěva z vesmíru (1977) (Fernsehfilm)
Paní Marjánka, matka pluku aneb Ženské srdce (1980) (Fernsehfilm)
Kamenný řád (1975) (Serie)
Pavel Handl
Beste Filme:
Kamenný řád (1975) (Serie)
Noc nevěsty (1967)
Bumerang (1996)
Bohuslav Čvančara
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Kamenný řád (1975) (Serie)
Matka (2008) (Theateraufzeichnung)
Košilka (1974) (Fernsehfilm)
Naděžda Letenská
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Únosy bez výkupného (1983) (Fernsehfilm)
Věčný tulák (1990) (Fernsehfilm)
Arrowsmith (1997) (Serie)
Blanka Meierová
Beste Filme:
Vzestup po šikmé ploše (1988) (Fernsehfilm)