Mitwirkende
Jožka Šmukař
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Svatba na bitevním poli (2008)
Únos Moravanky (1982)
Radim Uzel
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
10 pravidel jak sbalit holku (2014)
Za svědka půjde počítač (1987) (Fernsehfilm)
Nejlepší trapasy (2013) (Serie)
Zdeněk Junák
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Brouk v hlavě (1998) (Theateraufzeichnung)
Smrt Pavla I. (2008) (Theateraufzeichnung)
Lakomec (2020) (Theateraufzeichnung)
Marian Labuda
Slowakischer Staat
Beste Filme:
Heimat, süße Heimat (1985)
Všichni moji blízcí (1999)
Raz, dva, tri (1985) (Fernsehfilm)
Petr Bende
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Věra Špinarová... a pořád Vás mám ráda! (2018) (Konzert)
Pocta Karlu Gottovi (2022) (Konzert)
Karel Gott 70 (2009) (Konzert)
Pavel Šporcl
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Národ sobě - kultura tobě (2021) (Konzert)
Setkání s hvězdou (2011) (Serie)
Simona Postlerová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Noc pastýřů (1993) (Fernsehfilm)
Brouk v hlavě (2020) (Theateraufzeichnung)
Zámek v Čechách (1993) (Fernsehfilm)
Jan Hřebejk
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Das Jahr des Teufels (2002)
Šakalí léta (1993)
Šeptej (1996)
Aňa Geislerová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Želary (2003)
Gute Tauben kehren immer zurück (1988)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (Serie)
Bohumil Klepl
Sowjetunion
Beste Filme:
Kde je láska, je i žárlivost (2011) (Theateraufzeichnung)
Česká soda (1998)
Všichni moji blízcí (1999)
Milena Steinmasslová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Wie soll man Dr Mrácek ertränken? (1974)
Zbigniew Czendlik
Polen
Beste Filme:
Gump - pes, který naučil lidi žít (2021)
Der Fotograf (2015)
Gump - jsme dvojka (2024)
Dana Morávková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Kouř (1990)
Jakub a jeho pán (2014) (Theateraufzeichnung)
Laskavý divák promine (1994) (Serie)
Monika Absolonová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dracula (1996) (Theateraufzeichnung)
Pocta muzikálům (2017) (Konzert)
Malý princ (2018) (Theateraufzeichnung)
Martin Zounar
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případ Platfus (1985) (Fernsehfilm)
Šťastlivec Sulla (1991) (Fernsehfilm)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Antonín Panenka
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Sonáta pro zrzku (1980)
Objev na Střapaté hůrce (1962)
Petr Vichnar
Beste Filme:
Děti Nagana (2023)
Hany (2014)
Jana Švandová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Ich springe über Pfützen (1970)
Brakýři (1983) (Fernsehfilm)
Vracenky (1990)
Petr Štěpánek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Hamlet (1986) (Theateraufzeichnung)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Noc pastýřů (1993) (Fernsehfilm)
Aleš Háma
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Operace Silver A (2007) (Fernsehfilm)
Periferie (1996) (Fernsehfilm)
Vůně vanilky (2001) (Fernsehfilm)