Regie:
Michael ČechDrehbuch:
Lešek WronkaMitwirkende:
Ewa Farna, Tomáš Klus, Lejla Abbasová, Lucie Bílá, F. A. Brabec, Vojtěch Dyk, Tonya Graves, Aneta Langerová, Petr Bende, Peter Nagy, Igor Timko, David Koller, Michal Dvořák, Petr Kolář (mehr)Mitwirkende
Ewa Farna
Tschechien
Beste Filme:
K poctě Davida Stypky (2023) (Konzert)
Orangentage (2019)
Karel Gott 70 (2009) (Konzert)
Tomáš Klus
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Kazimír a Karolína (2010) (Theateraufzeichnung)
Tajemství staré bambitky (2011) (Fernsehfilm)
Hop nebo trop (2004) (Serie)
Lejla Abbasová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Die Chroniken von Narnia - Prinz Kaspian von Narnia (2008)
Doblba! (2005)
Lucie Bílá
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dracula (1996) (Theateraufzeichnung)
Anděl Páně 2 (2016)
Johanka z Arku (2003) (Theateraufzeichnung)
F. A. Brabec
Tschechoslowakei
Beste Filme:
České století (2013) (Serie)
Vojtěch Dyk
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Koncert pro Martu (2022) (Konzert)
Vojtěch Dyk & B-Side Band (2018) (Konzert)
Anděl Páně 2 (2016)
Tonya Graves
USA
Beste Filme:
Jesus Christ Superstar (2005) (Theateraufzeichnung)
Forever Král: Koncertní pocta Ivanu Královi (2021) (Konzert)
Rytmus v patách (2009) (Fernsehfilm)
Aneta Langerová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Forever Král: Koncertní pocta Ivanu Královi (2021) (Konzert)
Koncert pro Martu (2022) (Konzert)
Touha jménem Einodis (2013) (Theateraufzeichnung)
Petr Bende
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Věra Špinarová... a pořád Vás mám ráda! (2018) (Konzert)
Pocta Karlu Gottovi (2022) (Konzert)
Karel Gott 70 (2009) (Konzert)
Peter Nagy
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Olympic 60...vlak, co nikde nestaví (2022) (Konzert)
V slepých uličkách (2015) (Konzert)
Lýra 50 (2016) (Konzert)
Igor Timko
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Študent (1990) (Fernsehfilm)
Das Geheimnis des zweiköpfigen Drachen (2018)
David Koller
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Starci na Chmelnici (2019) (Konzert)
Lucie - Černý kočky mokrý žáby (2024) (Konzert)
Národ sobě - kultura tobě (2021) (Konzert)
Michal Dvořák
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Lucie - Černý kočky mokrý žáby (2024) (Konzert)
Národ sobě - kultura tobě (2021) (Konzert)
Sonáta pro zrzku (1980)
Petr Kolář
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Johanka z Arku (2003) (Theateraufzeichnung)
Karel Svoboda 65 (2004) (Konzert)
Tři mušketýři (2005) (Theateraufzeichnung)
Josef Vojtek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dracula (1996) (Theateraufzeichnung)
Kabát - Noc v Edenu (2019) (Konzert)
Tři mušketýři (2005) (Theateraufzeichnung)
Jan Maxián
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Variácie slávy (1991) (Fernsehfilm)
Das Bett (1998)
Revival (2013)
Jakub Prachař
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Revival (2013)
Vyšehrad: Fylm (2022)
Vyšehrad: Seryjál (2021)
František Soukup
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Revival (2013)
Marta Jandová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Marek Ztracený v Edenu (2023) (Konzert)
Olympic 60...vlak, co nikde nestaví (2022) (Konzert)
V slepých uličkách (2015) (Konzert)
Anna K.
Tschechoslowakei
Beste Filme:
V slepých uličkách (2015) (Konzert)
Viola (1985) (Fernsehfilm)
Koncert pro Moravu (2021) (Konzert)