Regie:
Ivo PaukertDrehbuch:
Gustav OplustilMitwirkende:
Jiřina Bohdalová, Pavel Landovský, Viktor Preiss, Petr Nárožný, Jaroslava Adamová, Kateřina Brožová, Helena Vondráčková, Iveta Bartošová, Jiří Korn, Yvetta Blanarovičová, Jiří Langmajer (mehr)Mitwirkende
Jiřina Bohdalová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dům na nebesích (1984) (Theateraufzeichnung)
Těžká Barbora (1960) (Theateraufzeichnung)
Pohádky pod sněhem (1985)
Pavel Landovský
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Revizor (1971) (Theateraufzeichnung)
Das Tal der Bienen (1967)
Adelheid (1969)
Viktor Preiss
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Mit dem Teufel ist nicht gut spaßen (1984)
Brouk v hlavě (2020) (Theateraufzeichnung)
Scapinova šibalství (1980) (Fernsehfilm)
Petr Nárožný
Tschechoslowakei
Beste Filme:
To nejlepší z Rangers-Plavců 1967-1973 I. (2013) (Musikvideo)
Mit dem Teufel ist nicht gut spaßen (1984)
Marek, reich mir die Feder! (1976)
Jaroslava Adamová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Balada z hadrů (1960) (Theateraufzeichnung)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Drei Haselnüsse für Aschenbrödel (1973)
Kateřina Brožová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Gazdina roba (1992) (Theateraufzeichnung)
Poprask na laguně (1996) (Theateraufzeichnung)
Jacobowski a plukovník (1998) (Theateraufzeichnung)
Helena Vondráčková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Das Märchen von Hans und Marie (1980)
Die wahnsinnig traurige Prinzessin (1968)
Zlatý slavík 1973 (1974) (Konzert)
Iveta Bartošová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Hity 89 (1989) (Konzert)
Karel Svoboda 65 (2004) (Konzert)
Zlatý Slavík 1989 (1990) (Konzert)
Jiří Korn
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Jesus Christ Superstar (2005) (Theateraufzeichnung)
Dracula (1996) (Theateraufzeichnung)
Mamzelle Nitouche (1977) (Fernsehfilm)
Yvetta Blanarovičová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (Serie)
Vrať se do hrobu! (1989)
Travis (1996) (Fernsehfilm)
Jiří Langmajer
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Král Lear (2003) (Theateraufzeichnung)
Tichá bolest (1990)
Královský život otroka (1992) (Fernsehfilm)
David Prachař
Tschechoslowakei
Jiří Bruder
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Dobrodružství Robinsona Crusoe, námořníka z Yorku (1981)
Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou (1965) (Fernsehfilm)
Josef Langmiler
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Romeo a Julie na konci listopadu (1971) (Fernsehfilm)
Alexandr Dumas starší (1970) (Serie)
Dařbuján a Pandrhola (1959)
Otakar Brousek ml.
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Záhada (2011) (Theateraufzeichnung)
Blboun (2001) (Theateraufzeichnung)
Ladislav Trojan
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Lauf, Ober, lauf! (1980)
Der Tod der herrlichen Rehe (1986)
Blboun (2001) (Theateraufzeichnung)
Jaromír Dulava
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Česká soda (1998)
Dámský krejčí (2012) (Theateraufzeichnung)
Černí baroni (1992)
Michaela Dolinová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Jak básníci přicházejí o iluze (1984)
Blumengarten für Kinder (1982) (Fernsehfilm)
Uzavřený okruh (1989)
Denisa Kubová
Beste Filme:
Osudné dveře (1991) (Fernsehfilm)
Magda, její ztráty a nálezy (1997)
Plaváček (1986) (Fernsehfilm)
Petr Rychlý
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Periferie (2017) (Theateraufzeichnung)
Blboun (2001) (Theateraufzeichnung)
Četnické humoresky (2001) (Serie)