Mitwirkende:
Jožka Šmukař (Moderator), Zdeněk Izer, Jiří Krampol, Ivan Vodochodský, Karel Hegner, Daniela Magálová, Marek Vašut, Jitka Čvančarová, Ota Jirák, Milan Pitkin, Bára Štěpánová, Roman Vojtek (mehr)Mitwirkende
Jožka Šmukař (Moderator)
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Svatba na bitevním poli (2008)
Únos Moravanky (1982)
Zdeněk Izer
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Menší krize v televize !? (2001)
Kanál Izer I (1994)
Česká policejní akademie 1. (1993) (Fernsehfilm)
Jiří Krampol
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Der Tod der herrlichen Rehe (1986)
Signum laudis (1980)
Dvacet let Olympicu (1983) (Konzert)
Ivan Vodochodský
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tajemství (2007) (Theateraufzeichnung)
Die Königin und der Leibarzt (2012)
Touha (2011) (Theateraufzeichnung)
Karel Hegner
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rozsudky soudce Ooky (1988) (Fernsehfilm)
Pravda visí na vlásku (1991) (Fernsehfilm)
Daniela Magálová
Tschechoslowakei
Marek Vašut
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Mňága - Happy End (1996)
Hitler - Aufstieg des Bösen (2003) (Fernsehfilm)
La Vie en rose (2007)
Jitka Čvančarová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Nevinné lži (2013) (Serie)
Babylon (2002) (Theateraufzeichnung)
Ota Jirák
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Muži v offsidu (2010) (Theateraufzeichnung)
Fimfárum Jana Wericha (2002)
Dívčí válka (1991) (Theateraufzeichnung)
Milan Pitkin
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Kameňák 4 (2013)
Vánoční Kameňák (2015)
Bára Štěpánová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Das Geheimnis der Burg in den Karpaten (1981)
Tisícročná včela (1983)
Dívčí válka (1991) (Theateraufzeichnung)
Roman Vojtek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Volha (2023) (Serie)
Babylon (2002) (Theateraufzeichnung)
Devatenáct klavírů (2008) (Fernsehfilm)
Hana Buštíková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Trhák (1980)
Sólo pro starou dámu (1978)
Anděl s ďáblem v těle (1983)
Dana Vlková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Der Tod der herrlichen Rehe (1986)
Prodavač humoru (1984)
My, ztracený holky (1972)
Monika Absolonová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dracula (1996) (Theateraufzeichnung)
Pocta muzikálům (2017) (Konzert)
Malý princ (2018) (Theateraufzeichnung)
Markéta Konvičková
Tschechien
Beste Filme:
Dukla 61 (2018) (Fernsehfilm)
Věra Špinarová... a pořád Vás mám ráda! (2018) (Konzert)
Pocta Haně Zagorové (2024) (Konzert)
Petr Jablonský
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tady hlídám já (2012)
Chyťte doktora (2007)
Andílek na nervy (2015)
Petr Sovič
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Donšajni (2013)
Milan Riehs
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Amadeus (1984)
Der Tod der herrlichen Rehe (1986)
Muž v pozadí (1995) (Serie)