Regie:
Ivan PokornýDrehbuch:
Iva ProcházkováMusik:
Jiří HájekBesetzung:
Václav Vydra nejml., Iva Pazderková, Klára Suchá, Dana Syslová, Zdeněk Žák, Jiří Racek, Jan Plouhar, Dušan Urban, Anežka Rusevová, Kamil Halbich, Dušan Škubal, Michal Čapka, Marek Ronec (mehr)Besetzung
Václav Vydra nejml.
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Mit dem Teufel ist nicht gut spaßen (1984)
Hřbitov pro cizince (1991) (Fernsehfilm)
Svatební cesta do Jiljí (1983) (Fernsehfilm)
Iva Pazderková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tři holky jako květ (2014) (Theateraufzeichnung)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Tři sestry (2010) (Theateraufzeichnung)
Klára Suchá
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Kazimír a Karolína (2010) (Theateraufzeichnung)
Zrádci (2020) (Serie)
Božena (2021) (Serie)
Dana Syslová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tažní ptáci (1983) (Fernsehfilm)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Krvavá svatba (1987) (Theateraufzeichnung)
Zdeněk Žák
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Merlin aneb Pustá zem (1988) (Theateraufzeichnung)
Návštěva z vesmíru (1977) (Fernsehfilm)
Šťastlivec Sulla (1991) (Fernsehfilm)
Jiří Racek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Heimat, süße Heimat (1985)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Jan Plouhar
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Burning Bush - Die Helden von Prag (2013) (Fernsehfilm)
Zkrocení zlé ženy (2016) (Theateraufzeichnung)
Dušan Urban
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Evžen Oněgin (2009) (Theateraufzeichnung)
Špinarka (2022) (Theateraufzeichnung)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Anežka Rusevová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Kazimír a Karolína (2010) (Theateraufzeichnung)
Nevinné lži (2013) (Serie)
Kamil Halbich
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Dušan Škubal
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Pouta (2009)
Sametoví vrazi (2005)
Co Hedvika neřekla (1995) (Fernsehfilm)
Michal Čapka
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Bratři Karamazovi (2017) (Theateraufzeichnung)
Smíření (2020) (Theateraufzeichnung)
Ruská zavařenina (2015) (Theateraufzeichnung)
Marek Ronec
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Prokletí rodu Baskervillů aneb Pozor zlý pes! (2004) (Theateraufzeichnung)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Noc rozhodnutí (1993) (Fernsehfilm)
Tomáš Dastlík
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Periferie (2017) (Theateraufzeichnung)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Evžen Oněgin (2009) (Theateraufzeichnung)
Luděk Jelen
Beste Filme:
O kominickém učni a dceři cukráře (2007) (Fernsehfilm)
Tajemství staré bambitky (2011) (Fernsehfilm)
Rodina je základ státu (2011)
Pavel Rímský
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Periferie (2017) (Theateraufzeichnung)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Krvavá svatba (1987) (Theateraufzeichnung)
Martin Sitta
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Burning Bush - Die Helden von Prag (2013) (Fernsehfilm)
Der Bastard muss sterben (1998)
Radek Žák
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Počkej, až zhasnu (2002) (Fernsehfilm)
Sama v čase normálnosti (2010) (Fernsehfilm)
Marian Malovanik
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Devadesátky (2022) (Serie)
Nabarvené ptáče (2019)