Besetzung
Leopold Haverl
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Na skle maľované (1980) (Fernsehfilm)
Der Boxer und der Tod (1962)
Henrich IV. (1987) (Theateraufzeichnung)
Soňa Valentová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Die Hexenjagd (1969)
Na skle maľované (1980) (Fernsehfilm)
Portrét Doriana Graya (1969) (Fernsehfilm)
František Dibarbora
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (Fernsehfilm)
Pštrosí večierok (1969) (Fernsehfilm)
Die wahnsinnig traurige Prinzessin (1968)
Viliam Polónyi
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Sedím na konári a je mi dobre (1989)
Rok na dedine (1967) (Fernsehfilm)
Tisícročná včela (1983)
Juraj Sarvaš
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Janosik, Held der Berge (1963)
Štyridsaťštyri (1957)
Hernani (1967) (Fernsehfilm)
Mikuláš Ladižinský
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Das Geschäft in der Hauptstraße (1965)
Sváko Ragan (1976) (Fernsehfilm)
Červené víno (1976) (Fernsehfilm)
Terézia Hurbanová-Kronerová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Sváko Ragan (1976) (Fernsehfilm)
Medená veža (1970)
Červené víno (1976) (Fernsehfilm)
Ľudovít Ozábal
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Der Boxer und der Tod (1962)
Sedím na konári a je mi dobre (1989)
Dobrodružstvo pri obžinkoch (1968) (Fernsehfilm)
Ján Mistrík
Slowakischer Staat
Beste Filme:
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Jankove hračky (1984) (Fernsehfilm)
Mário a kúzelník (1976) (Fernsehfilm)
Juraj Paška
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Štyridsaťštyri (1957)
Hernani (1967) (Fernsehfilm)
Nepokojná láska (1975) (Serie)
Zuzana Kocúriková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Červené víno (1976) (Fernsehfilm)
Sluha dvoch pánov (1976) (Theateraufzeichnung)
Die Jungfrau und das Ungeheuer (1978)
Eliška Müllerová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Staroružová dráma (1989) (Fernsehfilm)
Vánoce s Alžbětou (1968)
Takmer božský omyl (1985) (Fernsehfilm)
Vladimír Kostovič
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tisícročná včela (1983)
Červené víno (1976) (Fernsehfilm)
Štyridsaťštyri (1957)
Ivan Krivosudský
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Sváko Ragan (1976) (Fernsehfilm)
Červené víno (1976) (Fernsehfilm)
Štyridsaťštyri (1957)
Július Vašek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Sváko Ragan (1976) (Fernsehfilm)
Medená veža (1970)
Balada o siedmich obesených (1968) (Fernsehfilm)
Anton Mrvečka
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Na skle maľované (1980) (Fernsehfilm)
Ženský zákon (1967) (Fernsehfilm)
Naši synovia (1975) (Serie)
Stanislav Dančiak
Slowakischer Staat
Beste Filme:
Raz, dva, tri (1985) (Fernsehfilm)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (Fernsehfilm)
Peter Mikulík
Beste Filme:
Vrah zo záhrobia (1966)
Drevená dedina (1954)
Juraj Slezáček
Slowakischer Staat
Beste Filme:
Na skle maľované (1980) (Fernsehfilm)
Divadelná komédia (1994) (Theateraufzeichnung)
Henrich IV. (1987) (Theateraufzeichnung)
Jozef Šimonovič st.
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Medená veža (1970)
Raz, dva, tri (1985) (Fernsehfilm)
Hernani (1967) (Fernsehfilm)