Regie:
Eugen Sokolovský ml.Drehbuch:
Karel TachovskýKamera:
Pavel ŠindelářMusik:
Petr SkoumalBesetzung:
Irena Konvalinová, Vladimír Krátký, Miroslav Donutil, Jiří Pecha, Arnošt Goldflam, Břetislav Rychlík, Aranka Lapešová, Mojmír Maděrič, Jaroslav Kuneš, Monika Ottová, Roman Mecnarowski (mehr)Besetzung
Irena Konvalinová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dokonalá svatba (2010) (Theateraufzeichnung)
Škola základ života (2011) (Theateraufzeichnung)
Útěk do Budína (2002)
Vladimír Krátký
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Je třeba zabít Sekala (2018) (Theateraufzeichnung)
Případ Salieri (1991) (Fernsehfilm)
Štúrovci (1991) (Serie)
Miroslav Donutil
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Sluha dvou pánů (2000) (Theateraufzeichnung)
Kuschelnester (1999)
Sluha dvou pánů (2010) (Theateraufzeichnung)
Jiří Pecha
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Wir müssen zusammenhalten (2000)
Koncert V... (1990) (Theateraufzeichnung)
Všichni moji blízcí (1999)
Arnošt Goldflam
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tisícročná včela (1983)
Das Erbe oder: Fuckoffjungsgutntag (1992)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Břetislav Rychlík
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Das Erbe oder: Fuckoffjungsgutntag (1992)
Bumerang (1996)
Vojtěch, řečený sirotek (1989)
Aranka Lapešová
Protektorat Böhmen und Mähren
Mojmír Maděrič
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dívčí válka (1991) (Theateraufzeichnung)
Liebe zwischen Regentropfen (1979)
Zločin v Polné (2016) (Fernsehfilm)
Jaroslav Kuneš
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Stromy umírají vstoje (1998) (Fernsehfilm)
Je třeba zabít Sekala (2018) (Theateraufzeichnung)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Monika Ottová
Beste Filme:
Deváté jméno (1963)
Roman Mecnarowski
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Zapomenuté světlo (1996)
Chlapi přece nepláčou (1979)
Roky prelomu (1989) (Serie)
Miloslav Maršálek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dukla 61 (2018) (Fernsehfilm)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Indián v ohrožení (2014) (Theateraufzeichnung)
Vladimír Hauser
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Stavrogin je ďábel (2005) (Theateraufzeichnung)
Balada pro banditu (2012) (Theateraufzeichnung)
Raskolnikov: jeho zločin a jeho trest (2009) (Theateraufzeichnung)
Zdeněk Junák
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Brouk v hlavě (1998) (Theateraufzeichnung)
Smrt Pavla I. (2008) (Theateraufzeichnung)
Lakomec (2020) (Theateraufzeichnung)
Pavel Zatloukal
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Stavrogin je ďábel (2005) (Theateraufzeichnung)
Koncert V... (1990) (Theateraufzeichnung)
Raskolnikov: jeho zločin a jeho trest (2009) (Theateraufzeichnung)
Vilém Pfeiffer
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Počestné paní pardubické (1944)
Čapkovy povídky (1947)
Příklady táhnou (1939)
Jan Zvoník
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Archimédův bod (1982) (Fernsehfilm)
Sen o bílém volu (1991) (Fernsehfilm)
Milan Holubář
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Vánoce s Alžbětou (1968)
Poslední návrat (1982) (Fernsehfilm)
König des Böhmerwaldes (1959)
Rudolf Chromek
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Trügerische Liebesspiele (1971)
Poslední návrat (1982) (Fernsehfilm)
Die Hochzeiten des Herrn Peter Vok (1970)
Marie Beránková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Kufr plný nadějí (1978) (Fernsehfilm)
Léto bez dovolené (1982) (Fernsehfilm)
Stopy zločinu: Alibi jako řemen (1983) (Fernsehfilm)